Wpis z mikrobloga

@Grajox3: Jakby studenci nie ściągali to by profesorowie nie musieli takich rzeczy wymyślać. Podejdziecie kiedyś do zdawania międzynarodowego certyfikatu zdalnie to nikt się nie będzie z wami certolił czy wy macie lusterko albo kamerkę, nie macie to nie zdajecie i nara. Może by mi było zal tych studentów gdybym nie wiedziała co nie odwalają byle tylko zdać jak najmniejszym kosztem.
Wielkie zdziwienie że od studenta wymaga się JEDNAK w miarę reprezentatywnego otoczenia na egzamin (za nienagannym strojem dochodzi także pomieszczenie w przypadku transmisji online) zamiast robackiej piwnicy ze śmieciami wszędzie. Beka z OPa i innych prostaków pracujących się na studia XD
@k_EZ: Na polibudzie wrocławskiej statystykę prowadził ten sam wykładowca co druty i optymalizację procesów. Na egzaminie mieliśmy 1 minutę na każde pytanie. Całość była w postaci testu wyboru A-D (przy czym D oznaczała, że żadna z powyższych odpowiedzi nie jest prawidłowa).
@Grajox3: Nie gódź się na to. Napisz, że nie masz pomieszczenia spełniającego bezprawnych warunków i #!$%@?. Niech ci zagwarantują dostęp do takiego pomieszczenia z tymi wytycznymi jak się tak panoszą. To się nadaje do prawnika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Grajox3: #!$%@? farsa. Ludzie żyją normalnie, chodzą do knajp, na siłownie, spotykają się z rodziną i znajomymi, ale na potrzeby egzaminu udajemy, że jest jakaś śmiertelna epodemia i pajacujemy z jakimiś kamerami, bo nie można zorganizować normalnego egzaminu jak biały człowiek.
@Grajox3 egzaminy online? Rozumiem ze prawo jazdy tez mozna zrobic online,tam egzaminator moze jakos odbyc egzamin a tutaj,prosze bardzo hrabiostwo i jedni i drudzy,co to wogule za jakies studia zdalnie,a pozamykac te pseudouczelnie w #!$%@?,i tak jest za duzo studentow, przy tej pandemii powinien jeszcze dojsc rozblysk sloneczny i spalic cala elektronike w #!$%@?
Jakby studenci nie ściągali to by profesorowie nie musieli takich rzeczy wymyślać.


@pianinka: jakby dawali egzaminy problemowe a nie jakieś bzdury do wykucia na blachę to takich cyrków w ogóle by nie musiało być, bo nikt nie mógłby ściągać. no ale takie rzeczy trzeba sprawdzać wolniej i coś wymyślić, więc kupa roboty.
skończyłam studia już parę lat temu, ale jak mi raz przyszło do głowy zrobienie doktoratu to dość szybko się