Wpis z mikrobloga

@Grajox3: jako 14 latek byłem w top plemieniu które rządziło na świecie S4 i zajmowałem się organizacją ataków. Pamiętam że wysyłałem koordynaty i dokładne czasy wyjścia wojsk i wydawałem rozkazy 53latkowi i typowi koło 40tki po misji w Iraku xD i wstawali #!$%@? o 3 rano żeby wysłać te wojska

małybudda2 jeśli to czytasz to cię pozdrawiam xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Grajox3: miałem coś koło 20 wiosek. Grałem ok 15 lat temu. Pamiętam te jazdy jak starzy słyszeli że kompa włączam w nocy xD wtedy jeszcze nie było tak rozbudowanych premek i każda wioskę z osobna się ogarniało. Raz zaatakowałem jakiegoś kolesia wszystko szło wg planu żeby dwa dni później zostac z niczym () rozjechali mnie tak bardzo. To był koniec z tą grą bo za dużo czasu
@Grajox3 Grało się kiedyś. Nigdy nie zapomnę satysfakcji jak razem z moim Plemieniem dotarliśmy do topki na naszym świecie, a później jeszcze "akademia" naszego Plemienia którą prowadziłem też wbiła na pierwszą stronę rankingu. Niestety dokładnych miejsc i numeru świata nie pamiętam, ale jeżeli ktoś tutaj jest z Plemienia o nazwie Bractwo Wilków to pozdrawiam Was serdecznie ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grajox3: ja na 23, ale to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarejestrowałem się tam jak już od dłuższego czasu działał bodajże 45 świat. Zrobiłem to w zasadzie dla beki, a jak kończyłem grać to miałem >150 wioch i ponad 2 mln pkt xD

Choriel jak tutaj jesteś, to mrugnij dwa razy stary pierdzielu xD
@Grajox3: Grałem na 6 świecie. Punktów nabiłem chyba z 6 milionów, ale bez premiuma to można było cały dzień nad tym siedzieć, a kasy mi było szkoda :P Kiedyś była taka stronka ze statystykami z Plemion i tam były wszystkie światy, również te zamknięte i można było sprawdzić kto ile miał max.
Jakieś 1,5 roku temu próbowałem wrócić. I niby fajnie, wstając w środku nocy, wstrzeliwując ataki w konkretne setki ms tyrałem bambików jak leci, ale jak dobiłem do 85 wiosek, uznałem że szkoda życia i oddałem wszystkie wiochy kumplowi.Jak było się młodym to to jakoś lepiej smakowało... ( ͡° ʖ̯ ͡°)