Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszło i życzę zdrowia.

Przepraszam, że to napiszę może to jest głupie ale tacy ludzie jak ty uświadamiają mi ile mam w życiu.
Mam dziewczynę, wykształcenie, pracę a ja narzekam że mam ciulowe życie bo zarabiam 3 tysiące i nie mam fajnego auta.
A przecież mam wszystko by to osiągnąć (zdrowie)

Jeszcze raz powodzenia życzę.
  • Odpowiedz
jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj - jakie dają Ci rokowania? Czy dobrze rozumiem, że przerzuty masz w płucach? Chętnie pomogę bo wiem co przechodzisz i życzę Ci jak najlepiej.


@wqs: Niestety stadium jest terminalne, nigdy tego nie ukrywałem :(
  • Odpowiedz
Hej, lipa ale jak będziesz potrzebował konia żeby cię wziąć na polonine to wal śmiało.serio pisz na priv. Jestem baranem to cię wniosę:)


@3ezwy: Do tego raczej nie dojdzie ale będę pamiętał :)
  • Odpowiedz
Wykop nie zawiódł. Dołożyłem też od siebie. Chociaż o finanse będziesz spokojniejszy. Widziałem, że dzisiaj będzie dobry dzień. Trzymaj się ciepło.


@Tryt_on: To, że wykop nie zawiódł to mało powiedziane. Wykop dał czadu! Dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz
nie jakoś dużo ale zawsze coś ode mnie, trzymaj się Mireczku. Przesyłam Ci dużo miłości!


@Zolty-snieg: Dziękuję, jak już nie raz mówiłem, za każdą pomoc, tę najskromniejszą, z całego serca dziękuję!
  • Odpowiedz
siła wykopu i mirko - 1000 % normy


@debenek: To co się dzieje to jest jakiś obłęd. Zdawało mi się, że prosząc o 3.000 wyjdę na pazernego i głupio było mi o tyle prosić. Teraz jest 1227% pierwotnej kwoty. Coś niesamowitego, co wykopowicze zrobili w 24 godziny!
  • Odpowiedz
moge zapytać czy odczuwałeś jakieś problemy zdrowotne w wieku 28 lat? Jak się wtedy czułeś itp? Robiłeś retrospektywe odnośnie stanu zdrowia?


@controll: Nie, wszystko zaczęło się miesiąc przed 33 urodzinami.
  • Odpowiedz
Sam zabierałem się długo do tego żeby się ogarnąć i zacząć robić te cholerne badania, ale bo zobaczeniu tego wątku czas ruszyć dupę, szczególnie że w rodzinie było parę przypadków.. Coś oprócz tych trzech rzeczy powinno się zrobić? Powiesz coś np. o "Badaniach genetycznych na raka" ?

Życzę powrotu do zdrowia miras, dorzuciłem 50 cebulionów, 3maj się :)


@piro111: Za wpłatę dziękuję natomiast więcej rad wolałbym nie udzielać, bo sam
  • Odpowiedz
Też wpłaciłem, chociaż nigdy tego nie robię (wtf?!).

Czuję się chyba przzez to w ten sposób siłą tego p--------o, pozytywnego wykopu.


@tttomasz: Tym bardziej dziękuję, skoro akurat dla mnie zrobiłeś wyjątek! :)
  • Odpowiedz