Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
Pobierz demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...
źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg
  • 536
w ogóle, komentarz z dupy trochę, ale jakie Ty masz nazwisko, wow. :D


@iEarth: e tam, nazwisko jak nazwisko, szwabskie :P Tylko wiem, razem wyszło śmiesznie, ale rodzice zawsze twierdzili, że to przypadek.
ode mnie też parę groszy, niewyobrażalne jak musi Ci być ciężko, mimo że zazwyczaj nie komentuję to czytam Twoje relacje i zawsze podziwiam Twoje podejście i hart ducha w obliczu czegoś takiego, trzymaj się Mirku!


@stawek: Dziękuję bardzo! No nie ukrywam, szczególnie ostatnie tygodnie jest jak jest i bywają gorsze momenty. Jak już teraz choroba się rozkręciła to nie ukrywam, że martwiłem się jak ja uciągnę to wszystko finansowo, bez eksploatowania
Dorzuciłem trochę od siebie, nie sposób nie pomóc patrząc na Twoje nastawienie. Trzymaj się Mireczku, będę trzymał kciuki za walkę z tym gównem


@hoodboy__: Dziękuję, jestem w takim szoku, że naprawdę nie wiem jak to skomentować. Dzięki za wsparcie i miłe słowo!
Mirki się rozpędziły z wpłatami. Tak trzymać !!!


@wereallgonnadie666: No przecież to jest jakiś obłęd. Zdawało mi się, że prosząc o 3.000 proszę o dużo a tu takie coś. To zaspokaja wszelkie moje potrzeby na dobrych kilka miesięcy i przy tej kupie problemów, które mam, niesamowicie mi pomaga chociaż z jednym tematem. Naprawdę mam nadzieję, że do każdego, kto mi pomógł, wróci to w formie dobrej karmy!