Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
@demontre: Hej, lipa ale jak będziesz potrzebował konia żeby cię wziąć na polonine to wal śmiało.serio pisz na priv. Jestem baranem to cię wniosę:)
  • Odpowiedz
@demontre: Wykop nie zawiódł. Dołożyłem też od siebie. Chociaż o finanse będziesz spokojniejszy. Widziałem, że dzisiaj będzie dobry dzień. Trzymaj się ciepło.
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie tak. Jak później się dokształciłem, to raz w roku powinno robić się taki przegląd - usg brzucha, rtg klatki piersiowej, badania krwi. Żeby wyłapać nieprawidłowości na wczesnym etapie.


@demontre: Sam zabierałem się długo do tego żeby się ogarnąć i zacząć robić te cholerne badania, ale bo zobaczeniu tego wątku czas ruszyć dupę, szczególnie że w rodzinie było parę przypadków.. Coś oprócz tych trzech rzeczy powinno się zrobić? Powiesz coś
  • Odpowiedz
Też wpłaciłem, chociaż nigdy tego nie robię (wtf?!).
Czuję się chyba przzez to w ten sposób siłą tego #!$%@?, pozytywnego wykopu.
  • Odpowiedz
  • 1
@demontre z tego co pamiętam musisz najlepiej dopisać się do jakiejś fundacji i wtedy do nich kasa z dopiskiem ze dla ciebie. Chyba tak najszybciej to można ogarnąć. Ale dopytam i dam znaka.
  • Odpowiedz