Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
Za każdym razem jak ktoś mi mówi jaki to ra...(zapędziłem się) toksyczny jest Wykop, a społeczność zdziecinniała - ja od razu mam w głowie takie właśnie akcje które się tutaj odwalają.

Dużo zdrowia Mirku!


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Racja, tego typu akcje pokazują, że ta społeczność jak chce potrafi być niesamowita. Potrafi być też strasznie infantylna, ale coś takiego pokazuje, że jednak jest tu kupa zajebistych ludzi i doświadczając czegoś takiego mogę się
  • Odpowiedz
I poszło ode mnie, to najlepiej wydane pieniążki odkąd pamiętam :) Twój wpis będzie jeszcze 14 godzin w gorących, oj szczerze mam nadzieję, że dobijemy do 6 cyfr! :)


@mateo_olsztyn: Dziękuję wielce, każda Wasza pomoc jest na wagę złota!
  • Odpowiedz
@demontre: Trzymaj się mireczku, przesyłam parę zł pomocy. Chociaż tyle mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sam jestem chory i rozumiem Cię w jakimś stopniu, gdy ciało odmawia posłuszeństwa.
  • Odpowiedz
Powodzenia, wszystkiego dobrego.

Zaciekawiła mnie jedna rzecz: miałeś zator płuc. Opowiesz coś więcej? Czy podczas leczenia zatoru wykryto nowotwór? Interesuje mnie tutaj konkretnie wykrycie i przebieg zatorowości, bo mam też za sobą co nieco i ciekawi mnie, jak było w twoim przypadku.


@onuceSzatana: Zgadza się, miałem. Z tym, że najpierw zdiagnozowano u mnie nowotwór i miałem już wyznaczony termin operacji usunięcia nerki i po prostu pewnego dnia wchodząc po schodach
  • Odpowiedz
nie dało się przejść obojętnie, trzymam kciuki i zdrowia życzę! Jeszcze będziesz odkrywać nowe szlaki ( ͡º ͜ʖ͡º) mam nadzieję, że choć trochę pomogliśmy


@sophisticated_: Trochę to jest mało powiedziane, dla mnie to jest totalny szok. Dziękuję z całego serca!
  • Odpowiedz
A miałeś wątpliwości czy to robić. I co, łyso Ci teraz? :D Z Twojego szczęścia cieszę się jak dziecko ()


@krowi_placek: No przyznaję, że jest mi łyso, a jak zobaczyłem w jakim tempie przyrasta kwota to aż musiałem sobie usiąść :P
  • Odpowiedz
Dorzuciłem coś od siebie. Teraz możesz grać Jokerem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a jak już wyzdrowiejesz to może se pykniemy kiedyś multi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tylko nie zejdź na zawał jak zobaczysz stan zrzutki rano ( )


@veldrinn: Powiem Ci wprost
  • Odpowiedz
chyba sie nie spodziewales takiego obrotu spraw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sierzchula: Nie ukrywam, że nie. Ba, spodziewałem się, że prosząc o 3.000 mogę się przeliczyć, a tu takie coś. Jestem w totalnym szoku, przyznaję, że takiego obrotu spraw się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz
Hej, śledzę Twoją historię i dorzuciłam wczoraj swoje grosze. Mam nadzieję, że ta zrzutka poprawiła Ci humor - niech to będzie Twoją motywacją. Nikt nie wie ile czasu zostało mu na tym świecie ale nikt "zdrowy" o tym nie myśli. Ty masz tę przewagę, że życie dosadnie Ci to uświadomiło i możesz doceniać każdą chwilę. Bądź szczęśliwy i korzystaj z życia jak tylko się da, sprawiaj sobie małe i duże przyjemności. Trzymam
  • Odpowiedz
@demontre: To jest właśnie przerażające, że zakrzepica może nie dawać objawów bólowych i lądujesz, jak ty, z zatorem w stanie zagrażającym życiu w szpitalu. Miałeś faktycznie dużo szczęścia. U mnie było tydzień smarowania bolącej łydki maścią na naderwany mięsień (zalecenie lekarza...), aż nie zemdlałem w domu wychodząc z toalety, kiedy zakrzep dotarł już do płuc.
  • Odpowiedz
Poszło i życzę zdrowia.


Przepraszam, że to napiszę może to jest głupie ale tacy ludzie jak ty uświadamiają mi ile mam w życiu.

Mam dziewczynę, wykształcenie, pracę a ja narzekam że mam ciulowe życie bo zarabiam 3 tysiące i nie mam fajnego auta.

A przecież mam wszystko by to osiągnąć (zdrowie)

Jeszcze raz powodzenia życzę.
  • Odpowiedz
Trzymaj się Miras, miałem obserwować i trzymać kciuki, ale dorzuciłem cegiełkę od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@C4sh: Za każde wsparcie dziękuję! :)
  • Odpowiedz