Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
@demontre: mozna przekazac Ci 1%? Dasz rade to ogarnac? Mam pare osob ktore na pewno chetnie to zrobią a akurat jest czas zaraz oddawania procentu podaktu. Na wykopie tez mozesz miec duzy zasieg tego. Podepnij sie jak najszybciej pod fundacje. Strasznie mnie smuci Twoja sytuacja, uswiadamia mi jak trzeba mocno sie cieszyc tym co jest bo moze sie skonczyc strasznie szybko. Mam nadzieje ze uda sie ogarnac nowotwor i pomimo paralizu
mozna przekazac Ci 1%? Dasz rade to ogarnac? Mam pare osob ktore na pewno chetnie to zrobią a akurat jest czas zaraz oddawania procentu podaktu. Na wykopie tez mozesz miec duzy zasieg tego. Podepnij sie jak najszybciej pod fundacje. Strasznie mnie smuci Twoja sytuacja, uswiadamia mi jak trzeba mocno sie cieszyc tym co jest bo moze sie skonczyc strasznie szybko. Mam nadzieje ze uda sie ogarnac nowotwor i pomimo paralizu uda sie
Poszła kasa :* a jakie plany medyczne na ten u przyszły tydzień?


@jepanseque: Dzięki wielkie! Najbliższe dni to bezwzględnie sterydoterapia po naświetlaniu, za jakiś czas będę kontaktował się z moją onkolog i będziemy ustalali co dalej - wiem, że ona też wspominała coś o sterydach, docelowo muszę mieć badania obrazowe i chciałbym w końcu ruszyć z immunoterapią (chociaż ten cholerny wózek wszystko komplikuje...)