Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
@yeloneck: Ludzie często nie doceniają tego co mają póki tego nie stracą. Ja już powoli odczuwam problemy z mobilnościa kolan i łokci i czuje się niepełnosprawny trochę i chciałbym aby wrócily czasy kiedy robiłem różnego rodzaju akrobacje czy nawet zwyczajne tygodniowe wyprawy w góry
  • Odpowiedz
@demontre właśnie wpłaciłem. Wyrobiłeś już 1100% normy! Chciałbym coś jeszcze napisać od siebie, ale same banały przychodzą do głowy. Sam też nie jestem super religijny, ale dzisiaj się za Ciebie pomodlę. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@demontre: Powodzenia, wszystkiego dobrego.

Zaciekawiła mnie jedna rzecz: miałeś zator płuc. Opowiesz coś więcej? Czy podczas leczenia zatoru wykryto nowotwór? Interesuje mnie tutaj konkretnie wykrycie i przebieg zatorowości, bo mam też za sobą co nieco i ciekawi mnie, jak było w twoim przypadku.
  • Odpowiedz
@demontre Dorzuciłem coś od siebie. Teraz możesz grać Jokerem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a jak już wyzdrowiejesz to może se pykniemy kiedyś multi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tylko nie zejdź na zawał jak zobaczysz stan zrzutki rano ( )
  • Odpowiedz
Hej, śledzę Twoją historię i dorzuciłam wczoraj swoje grosze. Mam nadzieję, że ta zrzutka poprawiła Ci humor - niech to będzie Twoją motywacją. Nikt nie wie ile czasu zostało mu na tym świecie ale nikt "zdrowy" o tym nie myśli. Ty masz tę przewagę, że życie dosadnie Ci to uświadomiło i możesz doceniać każdą chwilę. Bądź szczęśliwy i korzystaj z życia jak tylko się da, sprawiaj sobie małe i duże przyjemności. Trzymam
  • Odpowiedz