Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

nowy rok to nowe postanowienia - a jednym z ważniejszych dla mnie postanowień w tym roku jest więcej nagrywać. Nawet jeśli podobałoby się to tylko jednej osobie, to i tak uważam, że warto. Muzyka to duża część mojego życia. Ale do rzeczy...

Przedstawiam Wam owoc współpracy z gitarzystą Jackiem Krakowskim. Mam nadzieję, że trafi w gust choćby kilku wykopowiczów. Jeśli komuś się spodoba, to zarzućcie jakąś łapką w górę - niech się chłopu ten kanał rozrasta - może dzięki temu będzie chciał jeszcze coś ze mną nagrać ( )

Link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=XRt9sncYHZk&fbclid=IwAR04uQ7Y6911BPA7R644-Uq4zBaRDNFACMOveqvxnoKDYibA_dJjjwa1N4g

Mirkolisty nie działajo - więc skorzystam z narzędzia pana @klocus - jeśli nie ma nic przeciwko.

Trzymajcie się ciepło tej zimy ()

#mirabelkaspiewa #muzyka #blues #country #gitara #spiewackazdymoze
  • 42
@Trzesidzida: Jazzowo też będzie - gwarantuję. O ile rzecz jasna gitarzysta mi nie zwieje :) Staram się raczej go nie odstraszać, więc tą moją playlistę to tak delikatnie mu będę podsyłać :) Pamiętam - i biję się w pierś, że jeszcze tego nie zrealizowałam. Ale teraz są lepsze możliwości - temat wraca z przytupem :)