Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

nowy rok to nowe postanowienia - a jednym z ważniejszych dla mnie postanowień w tym roku jest więcej nagrywać. Nawet jeśli podobałoby się to tylko jednej osobie, to i tak uważam, że warto. Muzyka to duża część mojego życia. Ale do rzeczy...

Przedstawiam Wam owoc współpracy z gitarzystą Jackiem Krakowskim. Mam nadzieję, że trafi w gust choćby kilku wykopowiczów. Jeśli komuś się spodoba, to zarzućcie jakąś łapką w górę - niech się chłopu ten kanał rozrasta - może dzięki temu będzie chciał jeszcze coś ze mną nagrać ( )

Link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=XRt9sncYHZk&fbclid=IwAR04uQ7Y6911BPA7R644-Uq4zBaRDNFACMOveqvxnoKDYibA_dJjjwa1N4g

Mirkolisty nie działajo - więc skorzystam z narzędzia pana @klocus - jeśli nie ma nic przeciwko.

Trzymajcie się ciepło tej zimy ()

#mirabelkaspiewa #muzyka #blues #country #gitara #spiewackazdymoze
  • 42
  • Odpowiedz
A z ciekawości - uważasz, że pasuję lepiej do takiego klimatu czy jednak do jazzu? :)


@Mirabelkowna26: O kobieto, moja wiedza muzyczna kończy się na podrzędnej szkółce i świadomości czym są i dlaczego powstały przewroty interwałów (i jestem z tego dumny! :D ).
A tak poważnie - odświezyłem sobie Twoje wykonanie Fly me to the moon i pamiętam, że jedna rzecz mi nie do końca pasowała, za to w dzisiejszej
  • Odpowiedz
@Mirabelkowna26: Gosia brawo! Nie lubie country, pomijajac kilka standardow. To mi sie podobalo. Masz bardzo ciekawy glos- milo sluchac. Powodzenia! Lapki nie dalam bo uzywam spotify, na YT nie mam konta. Czekam na wiecej :)
  • Odpowiedz
@blawg: Dzięki, fajnie brzmi :) Muszę się wytłumaczyć, bo to nagranie było głównie zrobione po to, żeby pokazać gitarę i możliwości muzyczne kolegi. Być może w następnym nagraniu wykażę się bardziej głosowo :) Korci mnie coś jazzowego - w czym mogłabym pokazać pełną barwę mojego głosu :)
  • Odpowiedz
@Mirabelkowna26:

A mi się nie podobało. Jeśli przyjąć kryteria, jakie są wymagane,

To właściwie zupełna mizeria


Żartuję, nie podobało mi się, ale masz dobry głos. W tym kawałku zupełnie brakowało ekspresji, na pewno był poprawnie wykonany, ale nic poza tym. Zachęcony jednak głosem sprawdziłem twoje inne nagrania i tam jest znacznie lepiej. Myślę, że lepiej poradzisz sobie z jazzem i soulem. Musisz pokazać też pazur, a tego trochę brakuje. Możesz bardzo dobrze śpiewać, nawet jak Peggy Lee, ale to i tak będzie tylko odtwórcze. Dlatego życzę powodzenia i sukcesów! ( ͡°
  • Odpowiedz
@Mirabelkowna26 Miłe zaskoczenie, wołaj znowu bo coś 9 miesięcy od ostatniego wołania to stanowczo za dużo. O głosie nie ma co pisać, bo wiadome co sądzimy. No, ale urodę masz też super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowy rok z przytupem witasz. Powodzenia
  • Odpowiedz