Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu umówiłam się na pierwszą randkę z tindera z facetem, którym byłam oczarowana, zauroczona wręcz, byłam tak zestresowana na spotkaniu, że zabrakło mi śliny w gardle, po jakichś 20 minutach typ złapał mnie za rękę jakbyśmy byli małżeństwem z dziesięcioletnim stażem, później z uśmiechem chwycił mnie za nogę i zażartował żebym się rozluźniła, zamurowało mnie, wyszłam z baru w którym się umówiliśmy z pretekstem, że źle się czuję, płakałam całą drogę powrotną, nie jadłam praktycznie nic przez 3 dni, obwiniałam się i wmawiałam sobie że powinno mi się to spodobać skoro to facet za którym szaleje, a czułam się jak najgorsze gówno.

#tinder
  • 90
  • Odpowiedz
@cuks: szalejesz za facetem którego poznałaś na 20 minutowej kawie? ( ͡° ͡°)
Albo masz szacunek do siebie albo się puszczasz, trzeba wybrać jedno
  • Odpowiedz
@cuks: nie wiem po co ta drama, obwiniasz siebie bo jednak chciałaś aby zaszło to dalej czy nie chciałaś, ale żałujesz że mu nie pozwolilas bo był taki boski?
  • Odpowiedz
  • 14
@mozis: zamurowało mnie, nie chciałam takiej reakcji z jego strony, mieliśmy się poznać, chciałam żeby było miło, a poczułam się jak towar do zmacania
  • Odpowiedz
@cuks: jakby mnie facet złapał za rękę na pierwszej randce to bym wyszła, a jak za nogę to by dostał w ryj. Miej że kręgosłup moralny. Z jednej strony to nie twoja wina, że trafiłas na creepa a z drugiej strony jestem pewna, że można było to przewidzieć. Jak facet jest tak czarujący to pewnie stosuje lovebombing. Polecam zorientować się na temat taktyk manipulacji na tinderze używanych przez facetów a
  • Odpowiedz
jakby mnie facet złapał za rękę na pierwszej randce to bym wyszła


Polak na pierwszej randce: stój przynajmniej 3 metry ode mnie przegrywie
International na pierwszej randce: nie no, nie zmieszczę obu jąder do buzi na pierwszej randce, nie jestem taka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakby mnie facet złapał za rękę na pierwszej randce to bym wyszła


@ZenujacaDoomerka:
No widzisz a moja żona do dziś mi wypomina, że dopiero na trzecim spotkaniu złapałem ją za rękę i już bała się, że coś jest nie tak. Nie zmienia to faktu że zdarza jej się też wypominać (sobie), że "już" po 10 dniach widzenia się niemal codziennie poszliśmy do łóżka (oboje po trzydziestce, więc już nie gówniarze).
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: @cuks xddd
Jeśli jest chemia to i największe cnotki się przeliżą po 30 minutach randki. Tu nie było z 1 strony, ale nazywanie kogoś creepem, bo na randce robi to co się robi na randce xD
Ile Wy macie lat, 16?
  • Odpowiedz
@cuks @ZenujacaDoomerka
Ja tam nie wiem, co osoba to przypadek. U mnie było tak, że na 1. randce w kawiarni, dziewczyna była bardzo zestresowana, w pewnym momencie zaczęliśmy grać w karty, tam dotknąłem jej ręki, a nawet w żartach coś tam mówiłem, że umiem wróżyć z ręki. I do tej pory mi mówi jak się wtedy czuła. A wiecie co najlepsze? Padał deszcz i nie chciała *nie mogła mnie podrzucić,
  • Odpowiedz