Wpis z mikrobloga

Oficjalne info, przemyślałem sprawę - pierwszy start mój w 2022 roku i nie chcę startować w "debiutach". Ani później ani wcześniej; ale zarazem start jest postanowiony.

Skąd taka decyzja?

Po redukcji sobie usiadłem teraz kilka tygodni i przemyślałem wiele spraw. Wcześniej rozmyślałem 2021 a wiele osób też mnie "cisnęło" aby wystartować jak najszybciej (ba niektórzy pchali mnie na debiuty w tym roku od razu po redukcji).

Jednak moje cele i ambicje są o wiele większe aniżeli byle wystartować i przywieźć plastikowy puchar czy medal. Oprócz tego dla mnie najbardziej istotne jest wykorzystanie jak najmniejszej ilości środków i uprawiać ten sport jak najdłużej. Redukcja dla mojego organizmu już była wystarczającym stresorem; nie chcę w najbliższym czasie znowu się narażać. Wbrew pozorom pół rok-rok to bardzo mały odstęp czasu.

Oprócz tego zamiast peakingu będą mógł skupić się na ciągłym dbaniu o GPP, budowaniu bazy, kondycji i nadrabianiu słabych ogniw; właściwą regenerację, trzymaniu nie z dużego % BF. A jeśli zdrowie pozwoli jechanie w kategorię ponad 100/105 kg.

Chciałbym też wystartować na najlepszych zawodach w danym roku - mam na myśli - najlepiej obsadzonych i tam wolę byś nawet ostatni niż szukać w jakimś #!$%@?łku zmagań, gdzie z żenującym wynikiem staje się na pudle.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Oficjalne info, przemyślałem sprawę - pierwszy start mój w 2022 roku i nie...
źródło: comment_1608313589iQpWTUtazZWuwzxG7KVYVh.jpg
  • 29
@Darksed:

No i 2022 też będą.

Wiesz ja po prostu nie jestem ani okazem zdrowia, ani wiek nie ten - nie chodzi mi tu o wiek, że "stary" tylko żona, dziecko, gdzie dużo czasu poświęciłem na to co działo się w tym roku i nie chce powtarzać akcji "przygotowania" gdzie wiadomo jest to bardziej czasochłonne niż po prostu chodzenie i trenowanie.

Ja też znam siebie, jakbym jechał to chciałbym aby wypadło