Wpis z mikrobloga

@plnk Do mojej Almy chodzi Robert Makłowicz, znany krakowski smakosz i krytyk kulinarny. Pan Makłowicz zawsze przychodzi do Almy w butach węgierskich marki Bata (pan Robert jest znanym miłośnikiem przyjaźni polski-madziarskiej), spodniach jedwabnych w kolorze jasnym, białej koszuli oraz uszytej w Budapeszcie na miarę marynarce koloru beż. Twarz jego wygolona wygląda jak księżyc w pełni lub młody cypisek, grzywa zaczesana jest do tyłu, a pan Robert - posiadający 150cm wzrostu przechadzając się
@plnk:
W Krakowie na klubach z 15 lat temu jak wpadł, zaczął roztaczać tak bardzo swój gwiazdorski blaski ze postanowił przepychać ludzi na siłę i wbić się w kolejkę do baru.
Trafił na kumpla dość rosłego który zasadził mu plaskacza w potylice na tyle silnego że pan Makłowicz grzecznie postanowił pójść na koniec kolejki.
Znam go w sumie tylko z tej strony i nigdy nie rozumiałem wykopowej fascynacji tym pajacem :)
@plnk: Oj takie sranie. Jak wychodzę gdzieś ze znanymi znajomymi to co minutę ktoś podchodzi i prosi o foty. Tylko czasem chcesz spędzić czas normalnie albo się spieszysz i ja wiem że każdy zawsze chce sobie pogadać albo mówi żeby cośtam zrobili. Ale nawet zdarzało się że byliśmy już po prostu zmęczeni i #!$%@?śmy setnego fana z kolei i też spotkaliśmy się z komentarzami że chamstwo i buractwo.
ciekawe kiedy makłowicz zaliczy cykl mikroblogera, bo nie ma co ukrywać dotyczy on również często wrzucanych przez wykop osob


@hniedziela546: Wśród starszych ludzi, którzy potrafią obsługiwać internet, już zaliczył swego rodzaju "cykl mikroblogera", bo uczestniczył w marszach kobiet, no i miał opaskę ****, jego poglądy to raczej nie jest wielka zagadka i można się domyślić, że prędzej czy później na wykopie też przestanie być lubiany.
@Krupier: no widzisz wypowiadasz się a nie wiesz nawet o co chodzi. to że się #!$%@?ł to pół biedy gorzej z tym jak się zachowywał :p ale jak to każdy idol wykopków choćby nasrał papieżowi/tęczowemu do ryja jest nieskazitelny i tak trzeba robić
@Krupier: czytaj cały wpis co się będę powtarzał, pewnie gdzieś też są screeny wpisu o makłowiczu do którego się odnoszę i jakoś nie podważam prawdziwości skoro nie jedna osoba miała takie zdanie/doświadczenia z makłowiczem.
ew. można sobie wmawiać że to pisowskie trole i 30gr za wpis
o nie, człowiek się #!$%@?ł i znajomi go musieli nieść. No widział to kto?


@Krupier: #!$%@?ąc od tego, czy rzeczywiście Makłowicz do takiego stanu się doprowadził, to uważasz, że nie ma nic uwłaczającego w publicznym upiciu się tak bardzo, że nie można się poruszać samodzielnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałeś o tym, jakby chodziło o beknięcie w tramwaju albo nieprzytrzymanie drzwi staruszce.
#!$%@?ąc od tego, czy rzeczywiście Makłowicz do takiego stanu się doprowadził, to uważasz, że nie ma nic uwłaczającego w publicznym upiciu się tak bardzo, że nie można się poruszać samodzielnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Clermont: w sumie nie, dlaczego? Dopóki nie rozwalał mienia publicznego i nie rzygał do śmietników to nie widzę w tym nic uwłaczającego. Jesteśmy ludźmi, każdemu może się zdarzyć taka najebka. Gorzej gdy przeradza