Wpis z mikrobloga

@Krupier: no widzisz wypowiadasz się a nie wiesz nawet o co chodzi. to że się #!$%@?ł to pół biedy gorzej z tym jak się zachowywał :p ale jak to każdy idol wykopków choćby nasrał papieżowi/tęczowemu do ryja jest nieskazitelny i tak trzeba robić
  • Odpowiedz
@Krupier: czytaj cały wpis co się będę powtarzał, pewnie gdzieś też są screeny wpisu o makłowiczu do którego się odnoszę i jakoś nie podważam prawdziwości skoro nie jedna osoba miała takie zdanie/doświadczenia z makłowiczem.
ew. można sobie wmawiać że to pisowskie trole i 30gr za wpis
  • Odpowiedz
o nie, człowiek się #!$%@?ł i znajomi go musieli nieść. No widział to kto?


@Krupier: #!$%@?ąc od tego, czy rzeczywiście Makłowicz do takiego stanu się doprowadził, to uważasz, że nie ma nic uwłaczającego w publicznym upiciu się tak bardzo, że nie można się poruszać samodzielnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałeś o tym, jakby chodziło o beknięcie w tramwaju albo nieprzytrzymanie drzwi staruszce.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od tego, czy rzeczywiście Makłowicz do takiego stanu się doprowadził, to uważasz, że nie ma nic uwłaczającego w publicznym upiciu się tak bardzo, że nie można się poruszać samodzielnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Clermont: w sumie nie, dlaczego? Dopóki nie rozwalał mienia publicznego i nie rzygał do śmietników to nie widzę w tym nic uwłaczającego. Jesteśmy ludźmi, każdemu może się zdarzyć taka najebka. Gorzej gdy
  • Odpowiedz
@Krupier: No nie wiem, są chyba rzeczy, które są po prostu hańbiące i przejście przez życie bez dopuszczenia się ich choćby raz nie jest jakimś heroicznym wysiłkiem. Na przykład kiedy ktoś na stanie na środku skrzyżowania i nasra na ulicę, nie powiesz: "No cóż, chciało mu się srać, to nasrał. Ludzkie słabości, każdemu się może zdarzyć". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beztroski_pampuch: Mój przyjaciel jest jednym z najlepszych szefów kuchni w Polsce i bardzo dobrze zna Makłowicza, Okrasę, Amaro i całą resztę. O Makłowiczu nie powiedział nigdy złego słowa. Podobno mega fajny facet. co do reszty, to różnie zależy od osoby ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@plnk: serio? Znajomy mechanik opowiadał jak odwiedził serwis w którym robił, i do każdego pracownika przyszedł i pytał o ulubione dania.
  • Odpowiedz
@plnk: Ta plotka przewija się w internecie od lat, a jeszcze nie widziałem, żeby któryś z byłych współpracowników publicznie coś na niego powiedział.
  • Odpowiedz
@Tosca303: Kumpel jest szefem kuchni w 2 hotelach z górnej półki. Tego tematu nie poruszaliśmy, ale widzę się z nim w pierwszym tygodniu stycznia, jak mi dasz trochę czasu, to się dowiem. ALE takie tuzy branży nie widują się zbyt często prywatnie, więc podejrzewam, że kumpel spotykał go zwykle na wystawach, targach, czy przy produkcji tv, więc raczej rachunki płacił twórca, albo sponsor, czy wystawca, ale zapytać mogę, bo kumpel
  • Odpowiedz