Wpis z mikrobloga

@beztroski_pampuch: Od osob, ktore go poznaly dowiedziałem sie, ze Robert jest niezłym bucem z wybujałym ego. Ale przed obiektywem faktycznie złoty człowiek. :)


@plnk: od osób, które go poznały dowiedziałem się, że Pan Robert jest jeszcze lepszym człowiekiem ze złotą duszą niż przed obiektywem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@plnk: ja zaś odwrotnie. Czytalam o ludziach, co sobie buszka brali podczas imprezy z Makłowiczem. Natomias były sytuacje gdy odmawial on robienia zdjęć itp. kiedy był prywatnie gdzieś. Moze mial gorszy dzień, jak każdy ¯\_(ツ)_/¯
Natomiast można powiedzieć, że wybujałe ego ma jego syn, sądząc po opiniach kolegów krążących w necie.
  • Odpowiedz
Natomias były sytuacje gdy odmawial on robienia zdjęć itp. kiedy był prywatnie gdzieś


@Slover: w "Cafe Museum" sam opisywał jak słysząc Polaków za granicą się zwijał, bo miał dosyć ludzi po raz setny pytających "hehehe panie Robercie co tam dzisiaj gotujemy".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@wesoly_urolog: @Nie_znany: zgadzam się całkowicie. Ja też tego nie rozumiem.

Jak bylam ostatnio w Łebie, to w jednej ze smażalni pojawil sie aktor z serialu "Lombard", wraz z dziewczyną. Nic nie zdarzyli zamówić, a juz kolejka się ustawiła. Samo poruszenie gawiedzi bylo takie jakby papaj co najmniej przyjechal xD
  • Odpowiedz
@plnk: jesteś chyba 100 osobą, na wykopie, która ma znajomych, którzy znają Makłowicza i twierdzą, że jest bucem. Ja go poznałem chwilę pogadałem i strzeliłem sobie z nim fotkę, równy ziomek
  • Odpowiedz