Wpis z mikrobloga

Minusowy % tkanki tłuszczowej jak Ronnie Coleman

UWAGA! DEXA Skan to najdokładniejsza metoda pomiaru tkanki tłuszczowej; jednak nadal posiadająca margines błędu, ale np. o wiele mniejszy niż BIA (Tanita, InBody); jednak to nadal SZACUNEK; zabawa, porównanie - nie jest to prawda oczywiste; wiec PROSZĘ i nie spinanie się.

Plusem jest niewątpliwie to, ze wykonałem badanie na tej samej maszynie pod okiem tego samego lekarza/technika (?!). Rano na czczo miałem 88,5 kg, maszyna jednak zważyła mi 91 kg. Tak samo jak zmierzono mi 180 cm mimo, ze na 100 % tyle nie mam wieczorem (178.5-179 cm mam wtedy, a 180 cm rano) ale nie będę się kłócił, bo róznice są mało istotne dla idei.

Co ja sądzę?

- No 4 % BF to nie mam, moze 4-5 % na czwórkach, dwójkach, lydkach, lapach co widzieliście na niektórych zdjęciach. Daje sobie dobre i uczciwe 8-10 %. CHOĆ z drugiej strony ja zrzucalem 50 kg w 5 lat i naprawdę wiek nie ten i efekt psuje skóra... bo co innego jak przejadę reką, a co innego cieżko to wytłumaczyć - ale mimo, że nie ma rozstepów i nie wisi jak się wyprostuje, to mogła by być bardziej napięta.
- Za bardziej obiektywne uważam, ze faktycznie mogłem dołożyć 16 kg masy mięsniowej (tak LBM to masa mieśniowa z wodą i i tak się to liczy, bo mięsień to woda); według mnie sama różnica tutaj wyników siłowych przez te lata to tłumaczy, no i oczywiście wejscie na towar w tym roku po latach naturalnosci
- Myśle, ze na plusie kcal dopiero ujawni się mój potencjał.

W komentarzach skany - wołam tych co miałem wołać.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #odchudzanie #redukcja #zdrowie #sterydy #dieta #dexa #jedzenie
Kasahara - Minusowy % tkanki tłuszczowej jak Ronnie Coleman

UWAGA! DEXA Skan to na...

źródło: comment_1606413116lyoSzaYYBrQvyntBAHM0tk.jpg

Pobierz
  • 82
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: O ile dobrze pamiętam to Mateusz Kieliszkowski, wspominał, że przed Arnoldem mogli pójść sobie zrobić skan DEXA i mu wychodziło kilkanaście procent bf, bodajże między 11 a 14, choć mówił, że z roku na rok dość sensownie się parametr masy mięśni zmieniały.
@Kieres: 1,5 roku zaczynajac z zdjęcia ponizej - 120 kg i 28 cm w łapie xD
Dodatkowo tu część historii - https://www.wykop.pl/link/4421259/moje-przemiana-jak-schudlem-50-kilogramow/
Dalsza część przed wbiciem na bombę i naturalny peak - https://www.wykop.pl/wpis/47979555/podsumowanie-czterech-lat-z-silownia-i-naturalnosc/
A dalsza część to już mój profil, który tu prowadzę X lat :D
Kasahara - @Kieres: 1,5 roku zaczynajac z zdjęcia ponizej - 120 kg i 28 cm w łapie xD...

źródło: comment_1606415570KY8Ziu8Rfh5VcpHjdGmthl.jpg

Pobierz