Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: 27 ma z tylu inny samochód wiec bym odpuścił. 39 masz filar na wysokości drzwi - wjeżdżając przodem nie wysiądziesz. Bedziesz musiał wjeżdżać tyłem i przepychać się z zakupami obok filara. Jak masz tylko siaty to pol biedy ale jak wyjdzie Ci transportować wózek dziecięcy to bedziesz musiał go najpierw wypakować a dopiero potem wjechać tyłem na miejsce parkingowe.

Pamiętaj ze to Ty wybierasz i może masz inne priorytety niż
@Miszcz_Joda: Ja bym wzięła 07 lub 08 ew. 11. Prosto tam dojechać i wyjechać, łatwo zaparkować tyłem, pod ścianą można coś położyć, blisko wejścia, i jest miejsce na otwarcie drzwi, bo jest filar. Mam w podobnym miejscu, i uważam, że jest ok. A na te miejsca 23-43, to (wg mnie) to chyba skuterem można wjechać. Powodzenia w mijankach na wjeździe ;)
@Miszcz_Joda: 37 - o ile miejsce dla niepelnosprawnych nie zostanie sprzedane. Jeżeli będzie wolne - będziesz mógł sobie na nim cofać i wjezdzac na swoje miejsce ;) Wiecej przestrzeni do manewrowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: zakładając że miejsce dla niepełnosprawnych będzie wolne to 28, jeśli było by zajęte, najczęściej kierowca bedzie cofać na miejsce i wysiadzie w drugą stronę, z drugiej strony masz słup więc tez bezpiecznie
@Miszcz_Joda 30. Blisko do klatki. Miejsce po bokach gdy wyjedziesz i będziesz coś pakował. Jeden bok chroniony. Łatwy wjazd i wyjazd bez potrzeby kombinacji w tym układzie ruchu. Bez debilnych słupków. Miejsce analogiczne co 29.
@Miszcz_Joda: ja bym brał 07, lub 08 w zależności od tego jak wolisz parkować.
Jest miejsce przy ścianie: więc można wstawić szafki.

39 jeśli chcesz mieć słupy z obu stron - i obudować garaż (raczej niemożliwe)

28 jeśli zakładasz że nie będzie niepełnosprawnych, ale jak ktoś zauważył przechodzący obok mogą zarysować samochód

swoją drogą ty nie jesteś ten co nie miał nogi? to chyba takie najbliżej wejścia jest najwygodniejsze + z
a 39 albo 27? wszedzie slupy czyli brak ryzyka obcierki?


@Miszcz_Joda: u mnie masa ludzi ma miejsca między słupami. #!$%@? jak wszyscy kombinują żeby tam zaparkować to głowa mała. To dobre miejsce jeśli jeździsz smartem albo tico.

Już nie #!$%@? o tym że przy ruchu pieszych auto Ci obiją. Kolekcjonerskim autem jeździsz że się o to martwisz?
Auto to tylko dupowóz, ma być wgodnie a nie że ktoś paluchem po lakierze