Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda 19 za cholerę bym nie brał. Pierwsza lepsza baba zajdzie w ciążę i piekło murowane. Takim się wydaje, że są nagle święte i będziesz miał #!$%@? - PANIE JA TU Z WUSKIEM TO JAK MAM PSZEHODZICZ CZOOO JA MAM MJEJSCE 23 TO MAM NAOKOŁO HODZICZ TAM WIENCEJ SAMOCHODUW JEZDZI I MI DZIECIOMTKA ROZJADOM. I choćbyś sobie kupił motocykl i parkował przy samym słupie to i tak wszystkie madki w bloku Cię
@Miszcz_Joda: 19 przypalowe o tyle ze ktos przechodzac do klatki zawadzi, z tego obrazka 39 zdecydowanie najlepiej - slupki po obu stronach wiec dodatkowy dystans do samochodow parkujacych obok, dodatkowo zaanektujesz sobie to miejsce przy scianie na jakies tam #!$%@?. Jak bedziesz mial cos ciezkiego do przeniesienia to po prostu podjedziesz pod klatke wypakujesz i zaparkujesz. A juz wogole najlepiej jak bys wzial 2 miejsca obok siebie i slupki na zewnatrz
Ja bym wziął 28, miejsce inwalidy będzie dużo szersze niż zwykle miejsce parkingowe, co za tym idzie więcej miejsca dla Ciebie gdyż jak wszyscy wiemy, nie ma takiego samochodu który zająłby całe miejsce. Blisko do klatki.