Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżdże sobie komunikacja miejską zawsze z otwartą apka „jak dojade” i gotowym biletem do kupienia w razie kontroli. I raz typ się w Krakowie kłócił, że kupując bilet w momencie kontroli jest niezgodne z prawem xD

Mam bilet? Mam. To o co mu chodzi?

A to że kupiłem bilet zaraz przed jego oczami to Go coś zakuło

Kto ma racje?
Zapraszam do dyskusji
#mpk #wroclaw #krakow #jakdojade #tramwaj #transport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3cc62a8fce6809e1a6891d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 115
Rację ma ten, kto nie kradnie cebuląc na biletach. Komunikacja miejska nie jest za darmo, a gdyby nie kanar, to nie kupiłbyś biletu. Ha tfu...
Pomijacie jedną rzecz, kanar nie może kazać ci okazać stare bilety. W momencie kontroli masz okazać ważny bilet. To wszystko. Reszta to jego domysły dochodzone zupełnie inną drogą niż dodatkowa opłata "mandat".
dostalem mandat za takie cos, zawsze kasuje bilety ale raz gadalem przez telefon o waznej sprawie, wsiadlem i po prostu zapomnialem, w momencie komunikatu skasowalem szybko a i tak otrzymalem mandat, nic nie dalo tlumaczenie ze dzis pare godzin wczesniej kasowalem normalnie bilet i spora historia skasowanych biletow wiec op zmysla
Co będzie jak tramwaj nie ruszy z przystanku, bo ulegnie awarii?


@MMARS: tego nikt nie wie, ale przy przytoczeniu podobnego argumentu pani powiedziała, że przy skasowaniu biletu jest taka sama sytuacja, wiec nie widzi problemu.

we Wrocławiu kupując w apce skycash


@fuechsinn: w krakowie przy skycash nie wpisuje się żadnych numerów bocznych, a przynajmniej na minutowych (co ma sens), jak z jednoprzejazdowymi to nie mam pojęcia.

Nigdy w zyciu nie
@ImperatorPL: ja najpierw siadam a potrm kupuje bo robienie tego na stojaco jest po prostu niebezpieczne - mam klopoty z równowagą. Kilka razy mnie sprawdzali, za kazdym razem sie przyczepili i za kazdym razem to było "wsiadłam, usiadłam bo mam problemy zdrowotne i skasowałam". Nie moga ode mnie wymagac czegos co moze byc dla mbie groźne. xD