Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżdże sobie komunikacja miejską zawsze z otwartą apka „jak dojade” i gotowym biletem do kupienia w razie kontroli. I raz typ się w Krakowie kłócił, że kupując bilet w momencie kontroli jest niezgodne z prawem xD

Mam bilet? Mam. To o co mu chodzi?

A to że kupiłem bilet zaraz przed jego oczami to Go coś zakuło

Kto ma racje?
Zapraszam do dyskusji
#mpk #wroclaw #krakow #jakdojade #tramwaj #transport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3cc62a8fce6809e1a6891d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 115
  • Odpowiedz
2 miliardy rocznie na TVP, 70 mln Sasina, wały Szumowskiego, miliony #!$%@? w spółkach skarbu państwa, #!$%@? na rynek 500 plusy i jakieś bony, które sprawiają że inflację mamy najwyższą w UE - to jest dosłownie kradzież od tych, którzy mają jakieś oszczędności w banku. Jakieś #!$%@? przekopy mierzei za 2 miliardy i pseudolotnisko, podwyżki posłów w czasie kryzysu, #!$%@? samorządów, i wiele, wiele innych...

Komunikacja w miastach i tak jest finansowana
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ostatnio poszedłem do spożywczaka i #!$%@?łem z półki całą butelkę drogiej wódki, schowałem sobie pod bluzę i zmierzałem do wyjścia, oczywiscie bez płacenia. Już miałem rękę na klamce gdy zorientowałem się, że mnie ochroniarz ściga, wiec wyciągnąłem wódkę spod bluzy i położyłem na podłogę. Chłop wzywał policje i w ogóle mówił, że złodziej jestem, a ja przecież nic nie ukradłem, zdążyłem przecież ją odłożyć zanim mnie złapał. LOL
  • Odpowiedz
  • 0
Raz wracałem z kolegą ze szkoły to też tak robił.
Pan kontrolarz wszedł sprawdził moje bo na karcie jeżdżę.
A on jak chciał kupić bilet to mu się coś zablokowało czy jak i kupił, ale kanar widział przekręt to 150 zł poszło że tak ładnie powiem #!$%@?ć.
Poza tym nie lepiej od razu kupić bilet tylko jeździć każda trasę do przedszkola w ciągłym strachu że kanar zaraz wejdzie? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jeżdżę pn-pt komunikacja dwa razy w ciągu dnia i czasami korzystam w weekend. #!$%@?ło by mnie jak bym przez cały ten czas siedział z telefonem w łapie i czaił się na kontrolę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli mowisz, że jesteś zwykłym oszustem, który dodatkowo uważa się za jakiegos intelectually superior i myśli, że znalazł świetny sposób na podróżowanie MPK na darmo (Galeria: SPRAWDŹ JAK), a wszyscy dokoła to idioci?
  • Odpowiedz