Wpis z mikrobloga

Dawno nie czytałem takiego bólu tyłka, #niebieskiepaski jak śmiecie brać się za dwudziestolatki(przecież to jeszcze dzieci, pewnie jesteś pedofilem incelu XD) kiedy trzydziestoparolatki ciągle czekają na swojego księcia z bajki na białym koniu, wyskakały się już po bolcach i są gotowe w końcu się ustatkować, znaleźć kogoś poważnego bo nie chcą więcej przygód czyt. fwb, ons, http.
Do poczytania:
https://www.wykop.pl/wpis/50506853/dlaczego-facetom-zalezy-na-zainteresowaniu-ze-stro/
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
źródło: comment_1593926909o3gsSzhbxFRlhc8oThpmy2.jpg
  • 119
@Nighthuntero: I te argumenty pod tytułem: "z 20 latką to nie pogadasz, bo o czym niby?"

To ciekawe, bo moje 19 i 20 letnie koleżanki z roku ciągle na przerwach dyskutują sobie o teatrze, literaturze, sztuce, rozmawiają o swojej pracy w szlachetnej paczce czy innych fundacjach, umawiają się na wyjścia do opery czy galerii, jak wczoraj zobaczyłem komentarze pod tym wątkiem, to byłem totalnie załamany, jak bardzo kreuje się wydumaną rzeczywistość
@Nighthuntero Ja jako 24-letnia różowa preferuję starszych mężczyzn, tak pomiędzy 30-37 lat to dla mnie idealnie XD. Wolę dojrzałych, odpowiedzialnych facetów, którzy chcą założyć normalną rodzinę z dziećmi, a nie młodych z imprezami w głowie, dla których wyjazd z kumplami, żeby się schlać jak świnia, to szczyt marzeń. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora i zawsze patrzę na człowieka indywidualnie, ale mam kiepskie doświadczenia z mężczyznami w moim wieku lub lekko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: większość 30 latków jednak wybrałoby raczej 30 latkę i tak xd wiadomo, że poruchać można by było 20 latkę, ale ja bym takiej nie chciał, bo wolałbym kogoś kto pracuje, a nie jakąś studentkę przez następne 5 lat. Zresztą szansa, że taka będzie chciała sobie poimprezować, całe to życie studenckie, nie chciałbym w tym uczestniczyć. Mój najlepszy kolega ma dziewczynę 24 lata i ona wydaje mi się dzieckiem czasami, po
Jak momentami słyszę poglądy, albo ich brak, rówieśniczek to się załamuję. Słaby deal tylko po to aby mieć seks. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xigapot505: A wiesz, że twoje rówieśniczki mogą tak samo myśleć o tobie?:) Przerośnięte ego widzę
@Nighthuntero: Jak miałam 30 lat to spotykałam się przez jakiś czas z chłopakiem o 10 lat młodszym. Wcześniej wydawało mi się, że różnica wieku nie ma znaczenia (sama miewałam facetów dużo starszych). Po tym doświadczeniu jednak zmieniłam zdanie. To jest po prostu nieuczciwe. Sam jesteś doświadczony życiowo, wiesz jak działają związki, natomiast w takiej relacji druga strona jest (nie ze swojej winy) bardzo naiwna. Tak łatwo ją zmanipulować czy poważnie skrzywdzić,
@janeeyrie: to dlaczego nasze babcie często miały kilka kilkanaście lat starszych mężów. Moja prababcia miała męża starszego o 24 lata. On dożył 85 lat a babcia 71 lat. Więc zmarł 10 lat wcześniej.

Tylko co z tego skoro facet zapewniający byt zazwyczaj musi być starszy bo wnosi posag.
Popatrz na Pazurę, ma żonę 25 lat młodszą. Albo na JKMa, który ma żonę młodszą o 44 lata.

Związki w tym samym wieku
Zrozumcie wszyscy w końcu, że cały ten cyrk na kółkach zwany związkami i dobieraniem się w pary ma służyć przetrwaniu gatunku za wszelką cenę. A do tego niezbędne jest płodzenie potomstwa z młodymi, zdrowymi, silnymi partnerami.

Tak, dobrze przeczytaliście. Ma to służyć nie naszej przyjemności, nie poczuciu bycia kochanym, nie posiadaniu w kimś oparcia. To są jedynie projekcje naszej podświadomości, które popychają nas do kopulacji.

Przecież, gdyby nie odurzenie hormonami szczęścia, wydzielanymi
jest mi zajebiście żal ludzi, którzy swoje życie ograniczyli do czegoś takiego. twoim zdaniem jedyne co tu jest, to czysta biologia? jesteś robotem, kolego?


@atteint: To czy wierzysz w jakiś fakt czy nie... Nie czyni tego faktu mniej prawdziwym.
Są ludzie którzy negują np. teorie ewolucji bo...

jak to tak? Od małpy? Mnie stworzył dobry Bóg! Ja nie jestem jedynie zbitkiem materii! Ja mam duszę!


Tak samo jest z płaskoziemcami itd.
@brednyk: To że tak było 100 lat temu szczerze mówiąc mnie nie obchodzi. Do niedawna kobiety nie mogły głosować ani studiować na uniwersytecie, więc chyba dobrze, że czasy i zasady się zmieniają. W ogóle to nie zapominaj, że wtedy małżeństwa były na ogół aranżowane, więc kobieta nie miała kompletnie nic do gadania. Zapewniam cię, że wydawane za mąż 16-latki nie chciałyby wychodzić za 40-latków gdyby miały wybór.

Są ludzie, którzy wolą
@Nighthuntero: pamiętam, że wśród rówieśniczek panował trend na starszych facetów bo oni są bardziej dojrzali niż "chłopcy" w ich wieku, a jak sam byłem tym starszym i interesowałem się młodszymi dupami z różnych względów to zawsze słyszałem "no ale ona ma X lat o czym ty z nią będziesz w ogóle rozmawiał?!, to takie niedojrzałe z twojej strony". Zwykły ból dupy o to, że ona może mieć co najwyżej jakiegoś starucha
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@atteint:

a wiesz, że dobrowolnie z własnej woli mogę nie jeść kolejne 2 tygodnie?


Możesz. Zaczniesz odczuwać głód a w związku z tym cierpienie. W ten sposób natura będzie Cię motywować do szukania pożywienia byś nie umarł. Po jakimś czasie głodówki będziesz myśleć tylko o tym by przestać cierpieć.
Poczytaj sobie o przypadkach kanibalizmu na Ukrainie w czasie wielkiego głodu.
Jak w wielodzietnych rodzinach, zjadano najmłodsze dzieci :)
Te instynkty przetrwania
@Blackpill_RAW: Cóż za trzeźwe spojrzenie. Nie mitologizujesz ruchania, a sprowadzasz je do prostej czynności biologicznej. Przyznaj się, że nie jesteś incelem. Udajesz tylko incela dla fame'u i żeby przegrywy czytały Twoje harlequiny dla inceli
Przyznaj się, że nie jesteś incelem. Udajesz tylko incela dla fame'u i żeby przegrywy czytały Twoje harlequiny dla inceli


@Psylon: Poproszę o choćby jeden post w którym twierdziłem, że jestem incelem czy też przegrywem to wtedy będę się usprawiedliwiał :)
Okej, stąd to nieporozumienie. Twój wniosek jest błędny, bo nigdzie nie napisałam, że gadzi mózg nie istnieje u ssaków (w tym ludzi). Napisałam, że jest on najbardziej prymitywną częścią mózgowia, na którą wpływają inne struktury, takie jak (potocznie nazywane) mózg ptasi i ssaczy. Mózgowie to jedna wielka machina, która ze sobą koreluje. Niektóre mechanizmy są wspierane przez wyższe struktury, inne hamowane, a jeszcze inne mają zmieniony/rozbudowany charakter. Błędem jest interpretacja zachowań zwierząt
@Nighthuntero:

jestem 33 latkiem singlem, dbam o siebie, nie jakies wysportowane cialo ale normalne do tego dobry ciuch i perfum.
mam duza rodzine i kuzynki 16-18 lat, pewnie same nie wiedza ile z ich kolezanek ktore przyprowadzaja juz wyruchalem :)
to niesamowite jak latwo sie pchaja na kutanga mimo takiej roznicy wieku :) i nie to nie jest "wstawaj zesrales sie" bo jest wiele gosci ktorzy wiedza o czym mowie ;)
@bergamota:

Większość 30-latek odczuwała by lekki cringe na myśl o relacji z tak dużo starszym mężczyzną. Jak pokazują badania:

"Obserwacje Christian Rudder, właścicielki OKCupid" to nie są badania. Twoje obserwacje anegdotyczne również nie.
@Nighthuntero: w zasadzie to faktycznie.. dwudziestolatki to jeszcze dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak samo jak dwudziestopięciolatki czy trzydziestolatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasami odnoszę wrażenie że kobiety nigdy nie dorastają, wiecznie jakieś dziecinne, infantylne odpały, cytaty, zachowania i decyzje ¯\_(ツ)_/¯
@programista1992: to bardziej wygląda jak szukania partnera biznesowego niż partnera na resztę życia, no ale co poradzić :p najgorsze są te które nie potrafią znaleźć normalnego chłopaka, trafiają na patusów, a potem przez pryzmat swoich idiotycznych wyborów szugladkują całą społeczność
@programista1992: chodzenie do prostytutek raczej bym odradził, bo choroby weneryczne itp.
Już lepiej postarać się olać temat zupełnie. Pierwsze dwa lata będzie trudno, ale przy założeniu że życie trwać będzie do +/- 50lvl, im wcześniej tym lepiej