Wpis z mikrobloga

@mefka: 3 lata temu za małą łazienkę wykafelkowaną na 3m w gorę, z odpływem liniowym, zabudowanym klopem, i przesunięciem punktów wodnych różowy zapłacił chyba 9k za samą robociznę.
Czy to drogo. Wtedy nie było tanio, ale w zamian goście zrobili lazienkę na tip top, tak, że się do niczego przyczepić nie można było.
Wszystkie gresy pięknie i równo polerowane w narożnikach, ściany prościutkie, zagłębienie na lustro co do milimetra.
Więc to
@mefka: Z ciekawości poczytałem i tutaj sprzed 5 miesięcy wycenili na 12 tys za 5m3. Biorąc pod uwagę, że masz 8m3, Warszawa to wg mnie to bardzo dobra cena jak na dzień dzisiejszy. A jak jeszcze masz trochę zakamarków w łazience czy np chęć zamontowania innego/drugiego odpływu czy coś to w ogóle spoko imo. Jeśli tego miałaś ugadanego wstępnie, że ci wchodzi np w połowie marca na budowę to wg mnie
@hrabia_ponimirski: no ale to są małe łazienki. Właśnie te najmniejsze z deweloperki, które ledwo można zagospodarować, bo opka na pewno nie mówiłą o metrach sześciennych a kwadratowych. To na dwie łazienki jest praktycznie kwadrat 2x2 po 4 m2. Od 3,5 w idealnym kwadracie jest takie minimum które teraz jest na łazienkę przeznaczane. A i tak większość rzeczy się nie mieści.

termin to połowa maja


@mefka: NIe wiem jak w Warszawie
@mefka: Ja za 2 łazienki 4m i 10m z https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-jablonkach-12-g2-m7aa22724d1941 pod Warszawą zapłaciłem 13 000zł miesiąc temu. W łazienkach zostało mi do zrobienia:
-zamontowanie zaworków do podpięcia kranów, zamontowanie jednego kibelka (wszystko przygotowane tylko kibelek dokręcić i zasylikonować), montaż mebli, umywalki i kranów. Większa łazienka była zrobiona szybciej niż mniejsza bo od diabła docinek. Dodatkowo na górnej łazience był robiony montaż ścianki z gk, zabudowy sufitu gk. Ogólnie zostało mi w