Wpis z mikrobloga

Dawno nie czytałem takiego bólu tyłka, #niebieskiepaski jak śmiecie brać się za dwudziestolatki(przecież to jeszcze dzieci, pewnie jesteś pedofilem incelu XD) kiedy trzydziestoparolatki ciągle czekają na swojego księcia z bajki na białym koniu, wyskakały się już po bolcach i są gotowe w końcu się ustatkować, znaleźć kogoś poważnego bo nie chcą więcej przygód czyt. fwb, ons, http.
Do poczytania:
https://www.wykop.pl/wpis/50506853/dlaczego-facetom-zalezy-na-zainteresowaniu-ze-stro/
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
Pobierz Nighthuntero - Dawno nie czytałem takiego bólu tyłka, #niebieskiepaski jak śmiecie br...
źródło: comment_1593926909o3gsSzhbxFRlhc8oThpmy2.jpg
  • 119
@Nighthuntero: Czy ja wiem, czy ból dupy? Po prostu dla nas różowych (wiekszosci) może być niezrozumiała sytuacja, kiedy interesujesz się osobą z innego pokolenia, z którą macie inne spojrzenie na świat, inne potrzeby życiowe, inne tematy do rozmowy. Różnica dojrzałosci między osobą w wieku 30 lat a 20 lat jest zwykle ogromna, bo większość 20-latków mieszka z rodzicami, nie utrzymuje się samemu (lub tylko częściowo).
Czy ja wiem, czy ból dupy? Po prostu dla nas różowych (wiekszosci) może być niezrozumiała sytuacja, kiedy interesujesz się osobą z innego pokolenia, z którą macie inne spojrzenie na świat, inne potrzeby życiowe, inne tematy do rozmowy. Różnica dojrzałosci między osobą w wieku 30 lat a 20 lat jest zwykle ogromna, bo większość 20-latków mieszka z rodzicami, nie utrzymuje się samemu (lub tylko częściowo).


@bergamota: Żeby była jasność, nie miałbym żadnych
Po prostu dla nas różowych (wiekszosci) może być niezrozumiała sytuacja, kiedy interesujesz się osobą z innego pokolenia, z którą macie inne spojrzenie na świat, inne potrzeby życiowe, inne tematy do rozmowy. Różnica dojrzałosci między osobą w wieku 30 lat a 20 lat jest zwykle ogromna


@bergamota rozumiem, ze masz dokladnie taka sama opinie w druga strone czyli gdy 20-latka woli (z oczywistych powodow) spotykac sie z 30-latkiem niz z rowiesnikiem ( ͡
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Nighthuntero: Czy ja wiem, czy ból dupy? Po prostu dla nas różowych (wiekszosci) może być niezrozumiała sytuacja, kiedy interesujesz się osobą z innego pokolenia, z którą macie inne spojrzenie na świat, inne potrzeby życiowe, inne tematy do rozmowy. Różnica dojrzałosci między osobą w wieku 30 lat a 20 lat jest zwykle ogromna, bo większość 20-latków mieszka z rodzicami, nie utrzymuje się samemu (lub tylko częściowo).

@bergamota: chodzi o to że
Czy ja wiem, czy ból dupy? Po prostu dla nas różowych (wiekszosci) może być niezrozumiała sytuacja, kiedy interesujesz się osobą z innego pokolenia, z którą macie inne spojrzenie na świat, inne potrzeby życiowe, inne tematy do rozmowy. Różnica dojrzałosci między osobą w wieku 30 lat a 20 lat jest zwykle ogromna, bo większość 20-latków mieszka z rodzicami, nie utrzymuje się samemu (lub tylko częściowo).


@bergamota: Co jest niezrozumiałego w chęci ejakulacji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Nighthuntero: a gdzie ja liczuje przyjacielu? Mówię jak jest, suka nie da, pies nie weźmie, nie ma się czemu dziwić. tak się kończy nonjudgenalim, czy jak to newropa teraz mowi. Trzeba krytykować, bo potem jest zdziwienie i pikaczu.jpg.
O dojrzewaniu wyżej chłopaki też mają rację, ja jako chłopiec zawsze się czułem pokrzywdzony względem dziewczynek... dziewczynki pierwsze wchodzą do klasy, dziewczynki grzeczniejsze, bla bla szybciej dojrzewaja. Ja słysząc coś takiego czułem się
Zrozumcie wszyscy w końcu, że cały ten cyrk na kółkach zwany związkami i dobieraniem się w pary ma służyć przetrwaniu gatunku za wszelką cenę. A do tego niezbędne jest płodzenie potomstwa z młodymi, zdrowymi, silnymi partnerami.

Tak, dobrze przeczytaliście. Ma to służyć nie naszej przyjemności, nie poczuciu bycia kochanym, nie posiadaniu w kimś oparcia. To są jedynie projekcje naszej podświadomości, które popychają nas do kopulacji.


to