Wpis z mikrobloga

@kamilsonik: jakiś sondaż przedwyborczy widziałem to było bodajże u nich 49% na Dudę w II turze, kilkanaście na Trzaskowskiego a reszta nie wiem/zostanę w domu. Dla nich od wolności gospodarczej ważniejsze jest to żeby geje nie mogły iść do urzędu i dostać papierka że są w związku/małżeństwie bo to straszne zagrożenie. xD
  • Odpowiedz
@wielkienieba: Jakie masz teraz prawa, wystarczy mi, że przestaną łamać moje prawa konstytucyjne i przepychać każde gówno jakie chcą. Jakie masz prawa jako jednostka teraz? Ja nie mam żadnych przywilejów i tylko dostaję po dupie od obecnej władzy, dla mnie gorzej być nie może
  • Odpowiedz
Jakie masz prawa jako jednostka teraz?


@kamilsonik: jak wspomniałeś o komunie, to na przykład prawo własności, które z założenia w pełnym socjalizmie nie istnieje lub prawie nie istnieje.

dla mnie gorzej być nie może


@kamilsonik: to chyba masz zamknięte oczy i znikomą wiedzę na temat, na który się wypowiadasz
  • Odpowiedz
@wielkienieba: jestem w najbardziej wykożystywanej grupie społecznej, a ty mi tu gadasz, że aktualna władza jest ok. Policz wszystkie nowe podatki. Na co są wydawane pieniądze publiczne? Zero inwestycji publicznych, tylko kasa na bombelki, rozumiem duża część wraca z podatkami, ale dlaczego moim kosztem. Ja się pytam jakim prawem? Nie stać Cię na bachora, to go #!$%@? nie rób, proste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BrakPomysluNaNick: a #!$%@? cię to interesuje na kogo kto głosuje typowe lewicowe płakanie, głosowałem na bosaka nie przeszedł nie będę w 2 turze głosować. Przecież było wiadomo że Duda wygra 2 kadencję i nawet ta łamaga Trzaskowski nie ma szans
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: mysle ze glowną przyczyna moga byc tego typu posty jak Twoje. Ja osobiscie zaglosuje na trzaska, ale jak chcecie zeby wyborcy konfy nie glosowali na dude to przestancie #!$%@? posty ich obrazajace na kazdym kroku, nie tedy droga
  • Odpowiedz