Wpis z mikrobloga

@Mest666 patrząc na komentarze przed wyborami i po wczorajszych wyborach też to stwierdzam. Kiedy realnie mogą przyczynić się do ograniczenia władzy która samodzielnie sprawuje staruszek z Nowogrodzkiej to oni nagle się oburzają ze LGieBeTe, PiS PO jedno zło i w sumie jest dobrze jak jest. Stonoga dobrze takich określił 5 lat temu. “Narodowi polscy idioci“.
  • Odpowiedz
  • 3
@BrakPomysluNaNick nie bez powodu Konfederacja i Bosak mają tak wyraźnie naznaczone podejście ideologiczne - to przyciągnęło dużą część elektoratu. Chciałbym, aby to były postulaty wolnościowe, ale niestety nie. Dlatego teraz nie pójdą wcale lub zagłosują za Dudą - bo odpowiada im bardziej ideologicznie. W Polsce chyba nigdy nie doczekamy się prawdziwie wolnościowej (gospodarczo) siły politycznej która ma przynajmniej neutralny stosunek do spraw religii/seksualności itp.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Głosowałem na Bosaka i zagłosuję na Dudę. #!$%@? mam w tematy LGBT i inne głupoty którymi zajmuje się opinia publiczną. Wybór Duda Trzaskowski to tak naprawdę wybór tego pod czyim butem będziemy jako kraj. Wolę opcje Amerykańsko-Żydowska niż Niemiecka.
  • Odpowiedz
@turbosowa: Ja już widzę, że z Konfederacji będą tacy sami wolnościowcy, co kiedyś z Platformy. Jeśli tylko się zbliżą do PiSu to zostaną przerobieni na ich "wolnościowe" skrzydło. Tacy Gowinowcy bis.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eustach: nie będziesz wybierać między PO (Niemcy) a PiS (Ameryka). To są wybory między oddaniem całej władzy jednej partii (a wręcz człowiekowi) a zatrzymaniem tego szaleństwa. Prezydent zbyt wiele nie może, jest tylko "bezpiecznikiem". A wybór Trzaskowskiego jest na rękę konfederacji.
  • Odpowiedz