Wpis z mikrobloga

Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...


NONSENS! TO KŁAMSTWO SPRZEDAWANE BECIAKOM!

Oto trwająca 10 minut i 16 sekund kompilacja ultimatywnego suifuela dla manletów, skinnyfatów oraz brzydkich inceli!

Zobaczcie sami jak kobiety reagują na mierzącego 193 cm wzrostu, dymorficznego slayera Connora Murphy-ego o sylwetce niczym wyjętej spod dłuta Fidiasza!

Spójrzcie na te okrzyki radości dziewczyn!
Spójrzcie na te wiwaty, na cześć nadsamca!
Spójrzcie na to, jak kobiety nie mogą się powstrzymać przed dotknięciem tej nadrzędnej maszyny do moggingu!
Spójrzcie jak w 03:45 rywalizują między sobą o tego "genetyka"!

Kobiety zamieniają się w wulkany kiedy Chad jest w pobliżu... Tylko, kiedy CHAD jest w pobliżu!
Przełknijcie czarną pigułkę!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #chad
B.....W - > Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...

NO...
  • 149
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: na pewno ma cudowny charakter incelu, a to że ma taki wygląd i ewidentnie się różowe o niego biją nic nie znaczy, przestań incelu mój kolega wygląda gorzej niż on a co tydzień rucha inną modelkę incelu!!!1

  • Odpowiedz
Jesteś chyba najlepszym naginaczem prawdy jakiego w życiu widziałem


@DoktorPlagi: Kolejny. Ehh... Czyli Twoim zdaniem, co się wydarzyło na filmie? Connor miał pewnośc siebie? Czy może był świeżo po fryzjerze wypsikany drogim perfumem? Hmmm?
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: zbyt umięśniony to wielki kwadratowy kloc mięsa i on rzeczywiście może się nie podobać. Ten koleś na filmie jest po prostu dobrze wyrzeźbiony a to jest różnica
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW Film pochodzi z zachodu, gdzie ludzie są troszkę bardziej otwarci. I to że laski robią sobie z nim zdjęcie, nie znaczy że chcą skakać mu na knage.
Ta otwartość sprawia, że na przykład bycie obciążeniem podczas gdy robi przysiady, jest zabawą a nie dzikim godowym tańcem.
Jest też osobą publiczną, jest znany, więc ludzie podchodzą do niego zupełnie inaczej niż do każdej innej nowo poznanej osoby. Bo właśnie z tej jego
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW wstawiasz content, podpisujesz go suifuel, a potem udajesz, że wcale Ci nie zależy na tym, aby pogłębiać kompleksy i depresję (wręcz przeciwnie!). Jak chcesz dobra chłopaków, którzy Cię czytają, to zacznij udostępniać wartościowy pozytywny content, jak być szczęśliwym samemu dla siebie, a nie tylko ich tyrasz w kółko powtarzając, że są brzydcy i nie warci niczyjej uwagi...( _)
  • Odpowiedz