Wpis z mikrobloga

Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...


NONSENS! TO KŁAMSTWO SPRZEDAWANE BECIAKOM!

Oto trwająca 10 minut i 16 sekund kompilacja ultimatywnego suifuela dla manletów, skinnyfatów oraz brzydkich inceli!

Zobaczcie sami jak kobiety reagują na mierzącego 193 cm wzrostu, dymorficznego slayera Connora Murphy-ego o sylwetce niczym wyjętej spod dłuta Fidiasza!

Spójrzcie na te okrzyki radości dziewczyn!
Spójrzcie na te wiwaty, na cześć nadsamca!
Spójrzcie na to, jak kobiety nie mogą się powstrzymać przed dotknięciem tej nadrzędnej maszyny do moggingu!
Spójrzcie jak w 03:45 rywalizują między sobą o tego "genetyka"!

Kobiety zamieniają się w wulkany kiedy Chad jest w pobliżu... Tylko, kiedy CHAD jest w pobliżu!
Przełknijcie czarną pigułkę!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #chad
B.....W - > Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...

NO...
  • 149
@KontrastWykop Jesteście na prawdę cudowni w wysnuwaniu wniosków z dupy xD
*zwykły popshitowy filmik gdzie laski szczerzą się do faceta lub odwrotnie*
Blackpillowcy:
EHHHH JAKBYM MIAŁ HANTER AJS TO BTM TEŻ TAK MÓGŁ LOCHY TO COORVY, LOTERIA GENETYCZNA NIE POZWALA MI MIEĆ TEGO CZEGO CHCE
Well, tough shit, nie przystosowany do życia dzieciaczku. Nie dostajesz tego czego chcesz, nigdy. Pogódź się z tym i staraj sie ogarnąć najwięcej jak się da z
Film pochodzi z zachodu, gdzie ludzie są troszkę bardziej otwarci. I to że laski robią sobie z nim zdjęcie, nie znaczy że chcą skakać mu na knage.

Ta otwartość sprawia, że na przykład bycie obciążeniem podczas gdy robi przysiady, jest zabawą a nie dzikim godowym tańcem.

Jest też osobą publiczną, jest znany, więc ludzie podchodzą do niego zupełnie inaczej niż do każdej innej nowo poznanej osoby. Bo właśnie z tej jego sławy,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Film pochodzi z zachodu, gdzie ludzie są troszkę bardziej otwarci. I to że laski robią sobie z nim zdjęcie, nie znaczy że chcą skakać mu na knage. Ta otwartość sprawia, że na przykład bycie obciążeniem podczas gdy robi przysiady, jest zabawą a nie dzikim godowym tańcem. Jest też osobą publiczną, jest znany, więc ludzie podchodzą do niego zupełnie inaczej niż do każdej innej nowo poznanej osoby. Bo właśnie z tej jego sławy,
B.....W - >Film pochodzi z zachodu, gdzie ludzie są troszkę bardziej otwarci. I to że...

źródło: comment_1590427484dmR97fSsh5Unq29TWwrttE.gif

Pobierz
@Felixu No, czyli jesteś rozpieszczonym bachorkiem, który płaczę że mama nie kupi mu paczki ciasteczek oreo, mimo że ma dokładnie 48,75 żeby wyżywić siebie i ciebie przez tydzień :)