Wpis z mikrobloga

Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...


NONSENS! TO KŁAMSTWO SPRZEDAWANE BECIAKOM!

Oto trwająca 10 minut i 16 sekund kompilacja ultimatywnego suifuela dla manletów, skinnyfatów oraz brzydkich inceli!

Zobaczcie sami jak kobiety reagują na mierzącego 193 cm wzrostu, dymorficznego slayera Connora Murphy-ego o sylwetce niczym wyjętej spod dłuta Fidiasza!

Spójrzcie na te okrzyki radości dziewczyn!
Spójrzcie na te wiwaty, na cześć nadsamca!
Spójrzcie na to, jak kobiety nie mogą się powstrzymać przed dotknięciem tej nadrzędnej maszyny do moggingu!
Spójrzcie jak w 03:45 rywalizują między sobą o tego "genetyka"!

Kobiety zamieniają się w wulkany kiedy Chad jest w pobliżu... Tylko, kiedy CHAD jest w pobliżu!
Przełknijcie czarną pigułkę!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #incel #bluepill #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wzrost #manlet #chad
B.....W - > Dla mnie, zbyt umięśniony... Mi i moim koleżankom się nie podoba...

NO...
  • 149
@KontrastWykop: to nie jest fikcja.Sam mialem sytuacje gdzie po 1.5 stazu w akompaniamencie 190 paru wzorstu,hunter eyes i pokaznej szczeki,robilem tzw"taniec cycka"gdzie bylem ubrany w koszulke bardzo podreslajaca frame i szeroki obojczyk,bylo to na wycieczce szkolnej do jakiegos budynku politycznego,stado napalonych plodnych julek slinilo sie do mnie,poprawialo wlosy,wystawialo jezyki,robilo "dziubki",wszystko w sposob otwarcie seksualny,w taki zebym mogl rozpoznac ze jestem wartosciowym samcem.Nawet wychowawczyni z innymi starszymi kobietami bedacymi tam,rozmawialy o mnie
@Felixu: Dziecko drogie, jak ty mało wiesz o świecie.
Let me enlight you
KAŻDY CZŁOWIEK MA INNE KATEGORIE ESTETYCZNE
Normalni ludzie budują związki na podstawie spełnienia jakiejś części ich idealnych wymagań, pod względem estetyki. Reszta oparta jest na części charakterologicznej (po co Ci super ładna laska, jak jedyne co z nią jesteś w stanie zrobić to siedzieć w ciszy?)
Zakładając, że uroda populacji jest parametrem kwantyfikowalnym, i przyjmuje kształt rozkładu Gaussa,