Wpis z mikrobloga

@quercy: ej dostałam kiedyś bardzo podobnego maila + wyśmianie, że jestem gruba, skoro sukienka na mnie źle leży XD Długo się razem bawiliśmy, straszyli pozwami i nawet mnie zgłosili na allegro, a allegro po przyjrzeniu się sprawie stwierdziło, że na aukcji oferują co innego niż faktycznie sprzedają XD I zabrali mu super sprzedawcę i musiał pozmieniać zdjęcia na real foto.
Czy to partymoda?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: raz w życiu wystawiłem negatywa na allegro, kupiłem trymetr za 15 ziko i nie działał
na drugi dzień telefon, nawet nie dali mi dojść do słowa tylko od razu zaproponowali, ze zwrócą mi pieniądze i jeszcze wyślą mi upominek. Takie coś szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym upominkiem bylo 2kg soli himalajskiej, 1kg pestek dyni i kilka kg różnego rodzaju orzechów więc nawet spoko XDD
@quercy: Jeśli nie napises jakichś krzywdzących głupot, a towar nie był zgodny z umową, lub sposób dostawy czy sposób kontaktu ci nie odpowiadał to masz prawo to opisać. Koles może ci wysłać pozew, ale raczej narazi się przez to tylko na koszty i na śmieszność.

Jednak nie znamy dokładnych okoliczności sprawy, dlatego zależnie od tego co napisałeś, różnie może sytuacja się przedstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtf, po to chyba jest możliwość dodania opinii żeby wiedzieli co jest nie tak XD


@Lebensabschnittpartner: to zależy, czy opinia ma pokrycie w rzeczywistości, czy jest zemstą roszczeniowego konsumenta, bo nie udało się mu wydrzeć pieniędzy za rzekomą niezgodność z opisem, itp. różni są ludzie.
@taniakonda: raz w życiu wystawiłem negatywa na allegro, kupiłem trymetr za 15 ziko i nie działał
A teraz odpowidz mi na pytanie: czy ZANIM napisales negatyw choc podjales probe kontaktu ze sprzedawca?
Nakrec filmik na yt i im zrob pr odpowiedni. Pozew dostaniesz ale wybijesz sie jako youtuber a z pozwu i tak nic nie wyniknie. Dobry prawnik(musisz zainwestowac) i jeszcze oni beda placic.

Zabawa kosztowna ale pozniej sie z yt zwroci( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogolnie majac dobrego prawnika i samemu bedac opanowanym a jednoczesnie znajac tajniki manipulacji
( ͡° ͜ʖ ͡°) KAZDEGO mozna tak #!$%@? ze sie zesra na fioletowo

Zabawa kosztowna ale zajebista
tajniki manipulacji


@Jestemnacyklu uuuu folia ()

takiego odzewu się nie spodziewałem ( _)


@quercy wykop głodny afery nie starczą nam jakieś słabe bitewki na mirkokoksach krew musi się polać strumieniami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@quercy: Co Ci zrobi, nic Ci nie zrobi. Myślisz ze ktos będzie sobie głowę zaprzątał chodzeniem po prawnikach i wyłożeniem hajsu który na pewno się nie zwróci?
@laik123: no uzylem gornolotnego okreslenia( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzilo mi o umiejetnosc wymuszania okreslonego zachowania ktore pozniej mozna wykorzystac( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np jestem psychopata i robie tak codziennie

Pozatym w domu wszyscy zdrowi