Wpis z mikrobloga

@quercy: Miałem taką samą sytuacje tylko gość był jakimś januszem i mi napisał że to nie jego pierwsza taka sprawa i wie że dostane kare "1 000 tyś" xD
Na niebiesko na dole mój komentarz, a na czerwono jego odpowiedź. Z tego co widzę to mojego komentarza już nie ma, chociaż trzymał się bardzo długo i allegro go widziało bo sprawę zgłaszałem jako nadużycie SMART oraz usunęli jego odpowiedź na mój
źródło: comment_15851270932lkNiW2BAAIaDfnrTcDBlo.jpg
@Morus123: Hardkor, ale wiesz, że on dostał pieniądze tylko za jedną przesyłkę. Albo nie dostał wcale, bo od roku sprzedawca nie otrzymuje wpłat za wysyłkę SMART tylko darmową paczkę. Tak działa allegro - jak ktoś kupi u mnie dwie rzeczy, to wysyłka wyświetla się pod jeno zamówienie i dostaje jeden kod smart.
@dlugi-gr: mimo wszystko Janusz ma ustawioną wysyłkę jednej sztuki w paczce, żeby nabijać sobie siano za wysyłki. To jest od lat rak allegro. Kupujesz #!$%@? nakrętkę 1cmx1cm i za list polecony 18 zł. Cena wyciągnięta z dupy. Możesz sobie wpisać i miliard pesos. Już dawno allegro powinno dogadać się z pocztą i wprowadzić legalny cennik, żeby ukrucić to pajacowanie.
@quercy: nie dalej jak jakies 2 tygodnie temu wystawilem negatywa kolesiowi, który handluje chińskim badziewiem i z automatu dostałem "OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE do zaprzestania naruszania dóbr osobistych Firmy dupa123" od Kancelaria Prawna Paragraf i Wspólnicy. Czekam z niecierpliwością na rozwoj wydarzen :)
@quercy: xddd klasyczna zagrywka janusza, nie złożą żadnego pozwu, mni tak straszyli tysiace razy xD masz prawo do wyrażenia swojej opinii, jeśli oczywiscie jest ona zgodna z prawda
@quercy:
Chińczyk na Aliexpress:

WITAM MISTRZ

ZANIM WYSTAWISZ NEGATYWNY KOMENTARZ I 1 GWIAZDKĘ NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS JEŚLI COŚ JEST ŹLE Z TWOJE ZAMÓWIENIE

NIE WYSTAWIAJ KOMENTARZ NEGATYWNY

MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ

POZDRAWIAM XI SHI PING DZIAŁ HANDLOWY


Polacy na Allegro:

za ten komentarz negatywny będzie sprawa w sądzie za narażanie mojej firmy na wielomiliardowe straty

lepiej sprzedawaj mieszkanie bo się nie wypłacisz

serdecznie NIE POZDRAWIAM

CEO of Gównofirma Janusz
@quercy: odpowiedź brzmi: nie, nie kręcić. Jeżeli firma jest poważna i będzie chciała bawić się w takie pozwy, bo np. ma dział odpowiedzialny za masowe rozwiązywanie takich spraw (co nie jest rzadkością), to wykorzysta to na Twoją niekorzyść i będziesz ciągany bez sensu w jakiejś gówno znaczącej sytuacji. W zamian uzyskujesz kilka plusów od wykopków, którzy po kilku godzinach o wszystkim zapomną, Ty zostaniesz z tematem do ogarniania. Nawet jak to
@quercy: Nie no, o ile nie nazwałeś w komentarzu firmy złodziejami czy coś, a opisałeś w stylu: "zamówiłem a dostałem b, nie polecam" to mogą Ci skoczyć koło pytonga xD