Wpis z mikrobloga

Pytanie bez beki i na serio do dorosłych (>25 lat) - jak wy jesteście w stanie żyć zarabiając mniej niż 10k miesięcznie w PL?
Nie chcę nikogo trigerować, pytam serio. Wszystko jest teraz w #!$%@? drogie - ja mam miesięcznie STAŁYCH wydatków 9,5k i choćby skały srały tyle minimum muszę wybulić co miesiąc. A ja żyję w sumie dosyć skromnie i nie uważam się za bogacza.

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #blackpill #niebieskiepaski #ruzowepaski #tinder #pracabaza #pracazdalna #programista15k
  • 69
@TypicalPolack: jazda autem po Warszawie to rak, a na wakacje samolot + wypożyczalnia, więc nie wiem po co mi tu podrzucasz auto, fizjo to pakiet medyczny od firmy, ale i tak nie mam 60 lat żebym potrzebował. Ciuchy, domówki i wyjścia ze znajomymi to to co odłożysz wyżej.

I tak zawyżyłem ci koszta, u mnie w firmie masz żarcie cały dzień za free, więc mógłbyś odjąć te 2,5k ( ͡°
@TypicalPolack: Napisze jak to jest u mnie miesięcznie (żona plus dziecko 5 lat) - budżet 5k z mojej strony
800 zł - jedzenie poza domem
500 zł - moje głupoty - gry komiksy i inne głupie pomysły
250 zł - dziecko i jego zachcianki
150 zł - subskrypcje jak Netflix(tak mogole zamierzam zrezygnować z Netflixa) itd.
1000 zł - Zakupy spożywcze
800 zł - benzyna
800 zł - sprzątaczka
700 zł