Wpis z mikrobloga

@mirabelka2137: Kto o zdrowych zmysłach poprze tuska, który jest kłamcą, złodziejem, oszustem i manipulatorem. Za swoje poczynania ten człowiek powinien gnić w więzieniu osłabił polske, a jak wyjechał do brukseli to osłabil europe. Ten człowiek nie potrafi rządzić, on tylko dba o swoją dupe a wszelkie niepowodzenia, własne afery jego wlasnwj partii zrzuca na PiS, bo sam nie ma jaj przyznać się do błędu i przeprosić naród polski za to
  • Odpowiedz
@mirabelka2137: @idylla @luxkms78 Za jego rządów ludzie 5 zl na godz robili i zarabiali głodowe pensje. Na wykopie jest pewien bordo wypopek, ktoey uwaza tuska za zbawce narodu XD ten to albo jest na odlocie albo to jakieś dziecko, ktore 10 lat temu jak rządzil tusk to sral jeszcze w pieluchy i uja pamięta xD
  • Odpowiedz
  • 154
@mirabelka2137: o tym jacy są fani PO to ja już się przekonałem przy okazji tłumaczenia mi dlaczego #!$%@? pieniędzy z OFE przez PO nie było #!$%@?, a przez PiS było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirabelka2137: Najlepsze jest to że aby dostać taką dopłatę trzeba mieszkać w małej klitce, jak wynajmujesz 70 metrów w 3 osoby to choćbyś zdychał z głodu to nie dostaniesz żadnej pomocy. Pomoc tylko dla małych mieszkań, jak masz metraż to jedz ściany. Zupełnie z doopy (ʘʘ)
  • Odpowiedz