Wpis z mikrobloga

Nieskromnie ale jak zawsze, wołam bo wybiło właśnie 11 000 wpisów jak z wami jestem! A wy jesteście ze mną
Dziękuje wszystkim.
Co ciekawego u mnie? Wiecie jak to na wsi, nigdy nic ciekawego i intrygującego. Chociaż na świecie ostatnio ten koronawirus, spokojnie pomodliłem się za was wszystkich do Św.Rocha patrona od zarazy i sztywniutko będzie z wami. Nikomu nic się nie stanie. Wszyscy których wołam są bezpieczni

A co do planów?
W najbliższym czasie oznajmię wam, co przygotowałem i obmyśliłem misternego. Jeszcze nie dziś, jeszcze nie teraz... ale już niedługo.
Bo możemy

#przegryw
@iMarek22 @scotieb @robotMaciek @Riczler @LVLV @pavlovs_dog @jurek-xd @Gandern @wypokk @Melonpan
@Lajfisbjutiful @BilobateLake @Lance_Ryder_Wilson @Przychlast @danlenoir @zielony_nowicjusz88
@Rebmobanu @spasiony_szczur @ukaszeq @Sebtaa @saltypretzel @hrabonrzcz @Mors_mihi_lucrum
@DariuszGnatowski @CzerstwaBulka @smsmasher @Jell-o @Obi-lan_Kretyni @Vinny @DoktorNauk @AnimusAeger999 @ZdejmijTenAbazur @NieMaSzans @nogodpleaseno @rider3031 @Ezev @GreatestLoser
@fladrabiznesu @Gaidemski @Prevetto @Ramzi96M @achaseek @arek4444 @Qbi96 @pierd_bozy @Gringo44
@H0nney @pestis @JestemSpermiarzem @RaperZeWsi @DzikiWonsZwKapeluszu @KontrastWykop
@bialy_rycerz_pokoju @kamil150794 @SlodkiSarmata @PoczciwyChlop @achaseek @Positano1 @HBVST
@Neandertalis @Uokboy @uncomfortably_numb @NiebieskiGroszek @CulturalEnrichmentIsNotNice
@Awful_Deal @Eattrashdiefast @Kwiatsloneczny @homesick_alien @shakerti1
@ledwo_zipie @Insam27 @Dobrohoczy @Niski_Manlet @423frewq4f23 @DizzyEgg @mazx @Clixu @CancerLight
@Trzpiot @przeor22 @DIO_ @spierredolada @NiebieskiGroszek @Hollaholla @KontrastWykop @guex
@Cybek-Marian @Sierzant_Stuleja @djavulen @Another_One @paw4da @zycietokuj @mieszkamzmamusia
@BigSmoke01 @spermiagen @regal20 @SmutnyKot @NzeroZeroB @nieplodnyprzegryw @XkemotX @sad_pepe
@DziewczynaChaos @Deerida @Ehhhhhhh @jajecznicaZ5Jaj @om9k @Sinti @exastronaut @Diels_Alder
@Rzewliwy_wykolejeniec @GreatestLoser @spermiagen @Austriacki_akwarelista @DariuszGnatowski
@kompanko @Kondzio11121555 @vanilla_candle @Agaress @Piottix @PozytywnyWariat @Oli_Wier
@anonanonimowy321 @Anty_bialorycerzyk @LRF1000W @Umeraczyk @Nigrum @Baleburg @Mystoo
@michau507 @Zielonka696969 @shymon-kardash @Gryfindor213 @Greenvidia @pin_asinum @Dawid96 @Sadder_Pepe
@XX48Fb @elf_pszeniczny @karo_lka @niepanimaju @TouchMyTralala @Student_AWAS @polskipolaczek
@piotr-roladynski @AlojzyKoniowal @CZARNYCZAREK @maminternetnapegasusie @la_brehm @dobrepicko
@Paula_Pi @zabkakapka @Ascor_ @Shakyor @Spartaczony @musztarda_francuska @Pepos_Autismos @Profanumopus @Nihilis @perfect1995 @jadewtrzyzer0cztery
Mescuda - Nieskromnie ale jak zawsze, wołam bo wybiło właśnie 11 000 wpisów jak z wam...

źródło: comment_1583948901konSESwBJrtYlTf2aqgPJU.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz