Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z t...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
to coś


@Roza94: to się nazywa pieniążki, nie bójmy się tego słowa używać i mówić wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w rzeczywistości żaden takiej klaty nie ma


@StrangeTrails: mam jeszcze większą, ci goście nie imponują gabarytem (wiem, dla różowych wystarczy tylko kostka na brzuchu i 35 w łapie żeby mówić ''umięśniony'' XD), ale nie do tego zmierzam. Najważniejszy w tym wszystkim jest ryjec, później wzrost, dopiero