Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z ...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abu_Hajaar kobiety nie potrafią wejść w buty faceta
Taka laska wchodzi na tinder albo w życiu jest w wieku 20-25 lat i każdy facet chce się z nią spotkać i ona myśli, że faceta ma tak samo hahahhaha.
  • Odpowiedz
@programista1992 na takiej to można potrenować co najwyżej. Termin przydatności zbliża się ku końcowi, przejabala swoje najlepsze lata życia a później szuka beciaka. Niestety charakter jej się nie zmienił, stała się bardziej wyrachowana, wiązać się z taka p------------z swoje życie.
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar facet jest odrzucany bardzo często a kobiety nie. Facet musi sobie jakoś z tym radzić czekający aż trafi na ta która jest nim zainteresowana. Jak kobieta zostanie odrzucona przez faceta to potrafi wpaść w szał zaczyna wyzywać od pedałów. Coś poszło nie po jej myśli. Jak nie idzie to obwinia Ciebie. Jak pójdzie po jej myśli to przypisze sobie zasługi.
  • Odpowiedz
@rakastankielia to mam propozycję, tak samo jak oczekujesz od laski 9/10, że doceni twój charakter, to spróbuj docenić charakter w lasce 6/10 i po problemie. A gdzie je znajdziesz? A no wszędzie, bo przecież zgodnie z wykopkową logiką na takie nikt nie zwraca uwagi. Jest ich pełno w bibliotekach, teatrze, w różnych klubach i instytucjach. Trzeba mieć minimum zainteresowania światem i życiem i masz laske. Sama przyjdzie jeśli zobaczy kogoś z
  • Odpowiedz
@Felixu: Broda pewnie farbowana, z włosami możesz zrobić przeszczep aby usunąć zakola. Sylwetkę sobie możesz wyrobić. No generalnie tak kwadratowej szczęki nie będziesz miał więc możesz się nie zaliczyć do tego aby być 9-10/10. Ale wciąż możesz dużo zdziałać. Więc do roboty a nie siedzisz w domu.
  • Odpowiedz