Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z t...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@Felixu: Ale Tyburscy na to poświęcają OGROMNĄ ILOŚĆ CZASU na taki wygląd. U nich plastyka jest regularna. Powiększali sobie chociażby usta

Piotr i Paweł Tyburscy urodzili się w Elblągu, ale od szóstego roku życia przebywali w domu dziecka. Jak opowiedział w programie jeden z braci, ich ojciec trafił do więzienia, gdy byli jeszcze mali. Co więcej, ich matka nie mogła się nimi zająć, a babcia zmagała się z chorobą alkoholową. Pewnego
  • Odpowiedz
@Roza94: Tak a w rzeczywistości żaden takiej klaty nie ma. Większość tych dziewczyn, co nie szukają przygód nie dadzą macza takiemu, co klatę na wierzch wystawia.
Zejdźcie na ziemię. Co myślicie o lasce, co wypnie się do zdjęcia? Łatwa. W drugą stronę też to działa.
  • Odpowiedz
@Felixu: może i tak, ale coś musi być nie tak jednak skoro nikt nie chce się spotykać. Jak nie w wyglądzie to jednak w zachowaniu, którego nie widzisz, że wypada średnio. Niestety nie będe wklejać prywatne zdjęcia znajomych, ale jest mnóstwo normalnych, przeciętnych ludzi w związkach. To co Ty pokazałeś tym wpisem i zdjęciem to skrajności. Widzę to też po znajomych z podstawówki, gimnazjum, liceum, ze studiów, w pracy.. Normalni przeciętni
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: tyle ze ja nie szukam zwiazku bo nie jestem z tych co sie angazuja emocjonalnie, mi starczy ons fwb, mialem 2 razy seks na tinderze na farcie i dzieki manipulacji bo inaczej to by sie skonczylo na ogladaniu filmu
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: widac ze juz oni nie sa mlodzi czyli powyzej 25 roku zycia zapewne, laski wczesniej sie wyszalaly z chadami a teraz beciaka do stabilizacji wziely, bo zegar biologiczny tyka, o to cala tajemnica
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: to nie jest zdjęcie z tindera i jest oczywiście obcięte bo nie nie będę wstawiać czyjejs twarzy. I tak Ci ludzie tak wyglądają na żywo :) i są całkowicie normalni i fajni. Ja do niego chemii nie czułam ale poznałam go z moja koleżanka i są bardzo udana para. Ślub za 5 miesięcy ;) ludzie za granica maja inne podejście niż w Polsce. Nie ma nic złego w chwaleniu się
  • Odpowiedz
@Felixu: i tu masz odpowiedz, trzeba było od razu, ze jesteś sfrustrowany bo ładne kobiety nie chcą Ci dac. I nie dadzą :) wyczuwają takich z daleka. Pisanie jeszcze ze zmanipulowales kobiety do seksu to już w ogóle obrzydliwość.
  • Odpowiedz
@Roza94: no tak manipulacja taka zła, przeciez zaden facet nie mowi do laski: ''nie bedziesz zalowac'', ''będzie fajnie'' jak jest niepewna to przytula, caluje w czolko gra na emocjach itp etc nikt tak nie robi xD
  • Odpowiedz
@Roza94: gdyby nie manipulacja to bylbym typowym spierdonem co sie boi wyjsc z piwnicy, bo tylko dzieki temu umiem jako tako w spoleczenstwie byc
  • Odpowiedz
@Felixu: nie będziesz żałować? Kto tak mówi do kobiety? Chyba tylko jakas totalna #!$%@?. To brzmi jak psychopata.
Ty jesteś typowym spierdonem, który jest tak mało interesujący dla kobiet, ze bez jakiejś gierki słownej nie umie sobie zdobyć kobiety. I jak sam przyznałeś żadna ładna Cię nie chce. I ja wiem dlaczego :)
  • Odpowiedz
@Felixu: przecież większość pomijając 2 pary wygląda na przedział 19-25, młodzi ludzie, a z resztą w trakcie zdjęcia mogli być już w kilkuletnim związku. No i właśnie może dlatego nie bardziesz w związku bo obrażasz te kobiety z góry nie znając ich kompletnie. Tu dochodzimy do sedna problemu. Widzisz zdjęcia zwykłych kobiet i z marsz uważasz je za urwy, które wcześniej się wyszalały to teraz mają tych przeciętnych facetów. Nawet jak
  • Odpowiedz