Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja #!$%@?ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z t...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@Felixu: Sama prawda jedyna opcja to mieć miliony i żeby suka się bała cię zdradzić, ale jeśli byś wyglądał jak #!$%@? to i jest taka opcja, że by zaryzykowała cały dobrobyt u boku spierdoxa betabankomata dla przebolcowania przez poteznego chada
  • Odpowiedz
@Felixu: Po pierwsze, nie każda laska jest zainteresowana typami, co są super wymuskani, a niekoniecznie coś sobą reprezentują. Spośród moich ładnych koleżanek tylko jeden gach wygląda mniej więcej tak jak ten powyżej (kulturystyka), cała reszta - nawet ich nie przypomina. To tak samo jak Ty niekoniecznie byłbyś zainteresowany wytapetowaną lalunią z wywalonymi cyckami, w legginsach w panterkę.

Po drugie, mimo dobrych genów obaj panowie trochę jednak musieli poćwiczyć na taką sylwetkę.
  • Odpowiedz
@Felixu: a gdzie Ty widzisz takich na ulicy? Ja może jednego na rok, a jakoś setki tysięcy kobiet z kimś chodzą. Z resztą najaktualniejszy przykład. Wyglądający na sympatycznego i z pomysłem na życie facet i jego dziewczyna. Nie wygląda na faceta z Twojego zdjęcia, a wiedzie szczęśliwe życie z dziewczyną. Większość osób z moich studiów też była w związkach, a też nie wyglądali jak modele. Wyjdź z piwnicy, bądź mily i
MirabelleCooper - @Felixu: a gdzie Ty widzisz takich na ulicy? Ja może jednego na rok...

źródło: comment_1582384949GzhmQnFmy16VdrtW1408ZC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: no i typowe gadanie, dla Twojej wiadomosci, w moim kregu znajomych jest pełno ludzi w tym duzo plodnych julek i każda tylko widzi we mnie kolege, nie jestem spasionym frustratem co siedzi w piwnicy jak to wy normictwo typowe na wykopie sobie wyobraza
  • Odpowiedz
@Felixu: a reszta Twoich kolegów? Znajomi znajomych? Wszyscy bez dziewczyny? Tylko z takimi że zdjęcia, których mniej niż 1% w społeczeństwie? Odpowiedź szczerze? Twoi koledzy z podstawówki/gimnazjum/lo/studiow/pracy wszyscy bez dziewczyny? Tylko modele mają? Sorry, albo uderzasz do nieodpowiednich dziewczyn, albo masz coś nie tak że sobą. Sam fakt, że piszesz taki post wrzucając zdjęcie marginesu i promilu facetów, którzy tak wyglądają i porównujesz ich bezpośrednio do swojej osoby i Ciebie to
  • Odpowiedz
@Felixu:

nie jestem spasionym frustratem co siedzi w piwnicy jak to wy normictwo typowe na wykopie sobie wyobraza

Spasionym może nie, ale frustratem już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: takich facetow jest mnóstwo na tinderze. Wklejam dwóch moich znajomych. Normalni ludzie jakich pełno na takich aplikacjach. Ciała owszem świetne ale dla mnie mimo wszystko byli nieatrakcyjni i chemii żadnej nie czułam :) tak jak pisałam wyżej każdy ma swój gust i bardziej patrzy się na całość. Ktoś może być atrakcyjny wygladowo ale mimo to nas nie pociągać. Ktoś może być niedoskonały a Mieć w sobie to coś co bardzo
R.....4 - @StrangeTrails: takich facetow jest mnóstwo na tinderze. Wklejam dwóch moic...

źródło: comment_1582385767FEUfkNEv7OfLn34ierEVcm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Felixu: a widziałeś zdjęcia tych ich chłopaków? Tyle dziewczyn, wszystkie w związkach i każda z "ciachem" 10 na 10? Nie ma nawet tyłu w społeczeństwie xd dalej fakt, że porównałeś się do promila modeli i z tego powodu jesteś sfrustrowany pokazuje brak samoakceptacji siebie. Nie mówię tego złośliwie, ale serio przyjzyj się temu, może zapytaj o radę specjalisty bo takie życie jest smutne i krzywdzisz samego siebie jak i postrzeganie innych
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: każda z oskarkiem dynamicznym badboyem, jeden z nich notorycznie jedną zdradza i jak zaliczy jakaś laske to jej o tym pisze, ona sobie poplacze ponarzeka jaka to biedna i nastepnego dnia mu wybacza
  • Odpowiedz