Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z ...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TestoDepot: nie mogę sie wypowiedzieć za innych, ja nigdy nie randkowałem, a chodzę po prostu do prostytutek.
Mężczyźni myślę, że nie będą gadać głupot o charakterze i zainteresowaniach tylko wprost powiedzą, że wygląd jest bardzo ważny i bez tego nie ma na co liczyć, przynajmniej większość - czy do ONS czy na coś dłużej.

czyli widzisz nie ma tutaj grupy poszkodowanej bo działa to tak w dwie strony. Wygląd jest ważny.

natomiast nie będzie to taki pociąg jak do przystojnego, mam rację? Wielu facetów zdaje sobie z tego sprawę i bycie ''nagrodą pocieszenia'' nie bardzo im pasuje. Plus to, że jak sama w domu ma przeciętniaka to tym bardziej będzie chętna
  • Odpowiedz
@koroluk: >sugerowanie że karyny w typie chavs są atrakcyjne dla typowego mirka zamulacza pierdoIonego marzącego o szarej myszce, co czyta książkę w parku, że do niej przychodzi z herbatą w termosie i pyta, sam nie wie o co, bo wtedy jego fantazja się urywa
olisadebe podanie, między mirkami a douchebagami clubowymi są światy, tego się nie da w ogóle porównać, to są inne gatunki zwierząt
also tl;dr stosowanie tej samej
  • Odpowiedz
@Atomowki: W zupełności się z Tobą zgadzam. Też tak mam z obecnym partnerem, że na pierwszy rzut oka był dla mnie zwykłym gościem, a po miesiącach znajomości mnie wzięło pożądanie do niego jak nigdy do nikogo. Z moich wcześniejszych doświadczeń wiem, że s--s bez ładunku emocjonalnego i zaangażowania nie sprawia mi takiej przyjemności. Na podstawie samego wyglądu nie jestem w stanie odczuć takiego pożądania, nie będzie to tak zmysłowy akt,
  • Odpowiedz
Dlatego wspomniałam, że średni facet może nagle zacząć się podobać bo patrze na niego przez inny pryzmat. Nagroda pocieszenia, serio? nie o to mi kompletnie chodziło. Mówię o sytuacji gdzie kobiecie FAKTYCZNIE podoba się normalny facet (właśnie przez ten całokształt)


@Atomowki: trochę mało prawdopodobnie to brzmi. To tak jakbyś miała jeździć Ską w full opcji, a zaraz później wsiąść do passata i mówić, że jesteś tak samo zadowolona, bo passat mniej pali (analogia do tego, że mniej atrakcyjny koleś, ale z jakimiś tam cechami, zachowaniem).
Nie wiem, ale myślę, że jednak nigdy nie będzie w łóżku ze strony laski takiego samego zaangażowania i pociągu ze zwykłym gościem jakie może być z przystojnym. Ten przeciętny nie będzie w niej budził takiego pożądania, choćby nie wiem co robił.

że każda z tych kobiet by zdradziła go bo ktoś inny na
  • Odpowiedz
@TestoDepot: no właśnie tak to działa. Oczywiście jest to kwestia indywidualna ale u kobiety pociąg to nie tylko wygląd. Jeśli chodzi o zaangażowanie to nawet może być większe bo chad może równie dobrze zrobić swoje i po zawodach a przy normalnym kobieta się otworzy. Po prostu nie można wrzucić wszystkich do jednego worka bo pewnie są i takie kobiety które tylko na wygląd patrzą. Miejcie po prostu z tyłu głowy,
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper

>Wyjdź z piwnicy, bądź mily i przede wszystkim popracuj nad swoim poziomem frustracji i podejściem do kobiet bo tak negatywne emocje się odczuwa więc nic dziwnego, że Ciebie unikają


Ja wiem, że to walka z wiatrakami, ale spróbuję - w grupie wiekowej 15-54 jest jakieś 250 tys. więcej mężczyzn niż kobiet.
Jak myślisz - jaki to ma wpływ na sytuację matrymonialną mężczyzn? Dlaczego nie istnieje zjawisko analogiczne do wykopowego "przegrywu"
  • Odpowiedz