Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z takimi w kwestii lasek. To jest z góry przegrana walka. Termopile rynku matrymonialnego. Ten zarost, sylwetka, szczęka kwadratowa i wszystko inne. Na tinderze i w klubie to by każdą zaliczyli bez wysiłku, a laska będąc z Tobą, zwykłym gościem w związku, przyprawiłaby Ci rogi z nimi bez wyrzutów sumienia potem. Jedyna opcja seksu dla mnie i innych z atrakcyjną laską to diva za minimum 500-600 zł, a oni takie bzykają za free.
#przegryw #rozowepaski #tinder #blackpill #niebieskiepaski #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #roksa #divyzwykopem #takaprawda
Felixu - Ja p------ę, jak ja normik z wyglądu jakich niestety wiele mam konkurować z ...

źródło: comment_1582383619v9t1jfMdqSOTpsRYhyL28Q.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalni ludzie jakich pełno na takich aplikacjach. Ciała owszem świetne ale dla mnie mimo wszystko byli nieatrakcyjni i chemii żadnej nie czułam :)


@Roza94: Ciężko czuć ten ich testosteron przez telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felixu: bzdura.
Normalna dziewczyna nie spojrzy na takiego "modela".
Po co jej narcyz, który stoi tylko przed lustrem.
Dwa, weź sobie obejrzyj jaką łaskę poderwał jeden z tych ziutków w telewizji. Ona jest 10/10? Nawet koło 6/10 nie stała...
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: Ja jestem takim normalnym, przeciętnym człowiekiem, mam zainteresowania i pomysł na życie, a żadna kobieta nie chce nawet ze mną rozmawiać, nie mówiąc już o czymś więcej... I nie szukam wśród modelek 10/10, tylko raczej wśród przeciętnych dziewczyn.

Wystarczy mieć cokolwiek do zaoferowania i nie szukać na zasadzie "bo mi się należy". Ale jak k. widzę wpisy typków tutaj, dla których problemem jest postawić lasce kawę, zabrać do teatru
  • Odpowiedz
  • 0
Toc możesz iść na siłke na rok albo dwa i podobnie wyglądać. Laski maja gorzej. Im juz w takim przypadku siłka nie pomoże :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DdNikaa: Kobiety, w sumie jak firmy, w dupie mają wysiłek i ciężką pracę, bo wolą kogoś naturalnie obdażonego, a nie marną imitacje, która stara je się oszukać.
  • Odpowiedz