Wpis z mikrobloga

@jakostobedzie:
§ 95. 1. Sygnały świetlne nadawane przez sygnalizator S-1 oznaczają:
2. sygnał żółty — zakaz wjazdu za sygnalizator, chyba że w chwili zapalenia tego sygnału pojazd znajduje się tak blisko sygnalizatora, że nie może być zatrzymany przed nim bez gwałtownego hamowania; sygnał ten oznacza jednocześnie, że za chwilę zapali się sygnał czerwony,

On tam miał ponad dwie sekundy na hamowanie. Jakby był z 10 metrów dalej wjechałby na czerwonym.
@cwlmod sorry ale chyba jesteś niedzielnym kierowcą. Ogladajac filmik sam miałem ochotę wciskać hamulec, widząc że typ nie hamuje przy skrzyżowaniu tylko przyspiesza. Gdybym jeździł tak jak Ty, to średnio dwa razy w miesiącu miałbym dzwona. Zawsze odruchowo przyhamowuje, gdy widzę zbliżające się do skrzyżowania inne auto. Naprawdę wielu dzwonów dzięki tak błahej czynności uniknąłem. Chyba że pisałeś SMS wjezdzajac na to skrzyżowanie¯_(ツ)_/¯
@cwlmod: Dlaczego przed skrzyżowaniem zmieniłeś pas? Wiesz, że gdybyś tego nie zrobił to nic by się nie stało? Widać, że zaczynasz hamować w momencie, w którym już jest za późno, gdy gość jest w zasadzie prawie naprzeciwko. Wina typa ewidentna, ale w mojej ocenie Twoja uwaga była skupiona na czymś innym niż bezpieczne przejechanie tego skrzyżowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@cwlmod: podzielam zdanie większości
1) mandat za jazdę środkowym pasem jak prawy wolny
2) nie wjeżdża się na tak mocnej pomarańczy
3) jak już wbiles na skrzyżowanie to patrz przynajmniej w prawo a nie w sufit.
4) wjechałeś na pomarańczy a zjechałbyś na czerwonym. Karma dopadła Cie w połowie skrzyżowanania.
5) patrol skierowany na interwencję nie jest sądem. To on zdecyduje czy jesteś wspolwinny a jesteś
6) ubezpieczyciel ucieszy się że
@duprees: Ło #!$%@?. Tak jak tą stłuczkę na skrzyżowaniu potrafię zrozumieć bo gość mógł się nie spodziewać, że wyjedzie na skrzyżowanie (sam tak miałem, że typ się toczył lexusem i zamiast zatrzymać się na znaku ustąp pierwszeństwa wtoczył mi się przed maskę gdzie ja miałem 40-50 na budziku) to tego wjazdu w tyłek nie ogarniam. Albo telefon, albo rzeczywiście kierowca średni.
@cwlmod: szczerze mówiąc, proponowałbym jednak odstawienie takich fur jak i30N zanim się nie doszkolisz, mówię serio. Takie samochody to nie zabawka, a widzę, źe nie masz ani umiejętności ani koncentracji na drodze, przez co możesz stwarzać zagrożenie, nawet jadąc przepisowo.
@KarmazynowyAstrofizyk: @winsxspl: @mamajasia12: @winsxspl: @mamajasia12: @winsxspl: @faseN: @Amerykanski-Naukowiec: @kipowrot: @tmr: @bukem: @mitatuyo: @mamajasia12: @duprees: @frugom: @Ojcieckrzestny: @JesMan: @Djodak: @Mekki: @totti10:

Dobra więcej już mi się nie chce wołaś, bo mi ciągle przeskakuje jak Wałęsię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra mireczki z powyższej listy. Większość z was opisał bym