Wpis z mikrobloga

co do 2. W momencie dojeżdżania do sygnalizacji i skrzyżowania powinienneś puścić gaz całkowicie i pozwolić silnikowi hamować, tym bardziej jeśli jechałeś i widziałeś że światło zielone świeci się już na tyle długo, że w każdym momencie może nastąpić zmiana.

co do 3. Żeby ten gość miał skręcać na strzałce, to chyba ustawił by się do skrętu w prawo na pasie obok i auto wyraźnie by skręciło, było ustawione do tego skrętu,
eżdżąc i po dużych miastach i bardzo dużo międzyna przykład Wrocławiem a Legnicą, nigdy w nikogo nie wjechałem, chociaż miałem okazje wymienić starego trupa wielokrotnie.


@Mekki: O #!$%@?, no szok. Pojeździć po Wawie to zobaczymy czy taki mądry jesteś. Myślisz że największe stawki w Wawce są przypadkowe? Ja nie liczę w ilu sytuacjach uniknąłem kolizji a było ich wieeele.
@cwlmod: tobie zapaliło się żółte i jemu też, tylko jemu do zmiany z czerwonego na zielone, toczył się do skrzyżowania na czerwonym i jak zobaczył żółte to dał gaz, szkoda że nie miał kamerki bo na bank wjechał na zielonym i to Tobie by się oberwało :)
Czytając Twoje wpisy: masz chyba 50 wątków o tym hyundaiu, to jakaś forma chwalenia się czy co?
„poślizg” to tez parodia. Nie czujesz jak auto ucieka? Zmień może na tylni napęd, będziesz robił intuicyjnie kontrę kierownica ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JesMan: JPRDL czytałeś opis? Sam sie tam #!$%@?łem i nie ma do nikogo pretensji. Chciałem zarzucić tyłem i #!$%@?łem. Koniec kropka. Od tamtego czasu przez brak miejsca do trenowania poślizgów RWD więcej się nie wygłupiałem. BTW to było bmw e36 bez żadnych wspomagaczy.
Wielu wykopków w tym i ja latami jeździ starymi gratami bezkolizyjnie unikając zagrożenia nawet kiedy widzą że to nie ich wina.


@Jajulus: Na zadupiu dolnym trudno o wypadek. Wawka to inna para kaloszy. Wykopki się spuszczają jak oni by lepiej nie zareagowali, bo przecież wszystko było oczywiste i proste. Gość #!$%@? mi się na czerwonym a banda debili pisze coś o odbieraniu prawka bo według nich mogłem lepiej zareagować. #!$%@? kabaret
@Mekki: To miałeś farta i tyle. Ostatnio był remont drogi przy stacji pole mokotowskie. Drogowcy tak tam pasy #!$%@? że łatwo się było pomylić czy teraz należy zjechać na pas obok czy jechać prost jak stare linie wyznaczają. Gość mnie minął na centymetry bo widziałem że nie jedzie jak powinien i odbiłem ile mogłem. Gość miał przedni zdzerzak na wysokośc słupka B.

Pochwalisz mnie za wzorową reakcję czy będziesz coś jeszcze