Wpis z mikrobloga

Ale tu debili nasrało z późnym żółtym. OP prawidłowo się zachował nie hamując


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: No właśnie widzę xD Nie wiedziałem że na wykopie jest aż tyle debili co w tym wątku się odezwało. Chyba muszę zamówić kontener okularów i laysów, żeby zobaczyli że jednak hamowałem i odbiłem w prawo, a na żółtym wjechałem prawidłowo. Policja zobaczyła nagranie i od razu powiedziała że ja zachowałem się w 100% prawidłowo xD
#!$%@?, Wam się wydaje, że każdy ma w #!$%@? refleks, a podczas jazdy analizuje wszystko woķół z prędkością słońca :). W internetach jak zwykle same geniusze i ZERO tolerancji bo rada mędrców wyda wyrok :)


@jasimalgosia: Ja to się teraz turlam ze śmiechu czytając te komentarze. Idioci ani nie widzą, jak hamuje, ani nie widzą jak skręcam, ani nie widzą, że gość jechał tempem które mogło wskazuwać na prawo skręt xD
@cwlmod: wjeżdżasz na naprawdę duże skrzyżowanie na bardzo późnym pomarańczowym nie rozglądając się w ogóle. No i co z tego, że "miałeś prawo" jak jeździsz po prostu jak dupa wołowa. Żebyś chociaż umiejętności miał, to jeszcze zrozumiałabym decyzję o wjeździe, bo przecież spokojnie dało się nieco przyhamować i odbić w prawo, żeby uniknąć zderzenia, a tu ani umiejętności, ani refleksu. Dramat.
Jakbym niebieskiemu to pokazała to by stwierdził, że usilnie próbowałam