Wpis z mikrobloga

I cyk kolejny rekord 350kg block pull 15cm :) Rekord poprawiony o 5kg, ale z jaką łatwością :)

Przed treningiem czułem się zniszczony, przemęczony, myślałem czy sobie nie odpuścić i pójść spać bo taki zamulony byłem... ale stwierdziłem że trening zrobić trzeba. I co bez nakręcania poszło łatwe 350kg :D To tylko pokazuje że jestem dużo silniejszy niż byłem, bo 3miesiące temu zrobiłem 345kg i to walcząc z ciężarem...

Poprzednie 345kg
https://youtu.be/QIMNusHBaEw

Warto wspomnieć że jeszcze wcześniej jak zrobiłem 340kg w tym wariancie, to przełożyło się na łatwe 330kg w ciągu z ziemi :) A teraz łatwo 350kg zrobiłem więc... :)

I najlepsze jest to że ja ciągle czuje się zmęczony, właściwie coraz bardziej obolały... a ciągle robię nowe PR-y i to łatwiej niż wcześniej, pomimo tego ogromnego zmęczenia... Co tylko mnie utwierdza w przekonaniu że trzeba cisnąć dalej, do momentu aż wyniki nie będą rosły, wtedy przyjdzie czas na deload... i wyniki znowu wzrosną przez sam odpoczynek :D Cóż nabieram rozpędu

Cały trening
Block pull 15cm - 350kg x 1
High rack pull/lockout (hips focus) - 5x5 260kg
Dimel Deadlift 2x15
Reverse hypers 4x10
AB - 3xMax

#strongaf #pokazforme #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 27
Jak ćwiczysz brzuch?

Je


@vizori: @c4ctusj4ck: Je... i PIJE o tym ważnym zapomniałeś....

A na poważnie multum wariantów stojąc, z gumami/wyciągiem, do tego przeróżne ćwiczenia na skośne brzucha. To z izolacji. Do tego oczywiście w każdym większym ćwiczeniu ćwiczę ten brzuch poprzez używanie pasa :) Pisałem o tym wielokrotnie, żeby to zrozumieć bierzecie np dzień dobry, albo siad, i zanim zaczniecie powtórzenie nabieracie jak najwięcej powietrza do brzucha i z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Jeszcze pytanie w kwestii techniki. Kiedy zaczynasz ciągnąć widać, ze najpierw unoszą się biodra i dopiero kiedy one się uniosą zaczynasz właściwe "ciągniecie". To. Czy to nie świadczy o tym, że za nisko ustawiłes biodra na poczatku? Podczas wchodzenia do pozycji sztanga tez delikatnie leci na Ciebie, po lewej stronie w odniesieniu do racka to widać. Te rzeczy są celowe, czy tak wyszlo po prostu?
Chyba, że to taka mała wersja tego rolowania sztangi na siebie?


@DywanTv: Tak to jest takie rolowanie... Ja od jakiegoś czasu od zawsze roluje sztange, pozwala mi to na "wejście" w lepszą pozycję (bo bebech mi to strasznie utrudnia ;P), odpowiednie napięcie pleców (najszerszych).

Kiedy zaczynasz ciągnąć widać, ze najpierw unoszą się biodra i dopiero kiedy one się uniosą zaczynasz właściwe "ciągniecie". To. Czy to nie świadczy o tym, że za