Wpis z mikrobloga

@Rolexarmaniyebut człowieku bielactwo to nic takiego :) Nawet jest teraz modne, kilka modelek robi na tym karierę. Jak jesteś spoko gościem to nikomu to nie będzie robić różnicy. W sumie to tylko defekt wizualny, pomyśl, że są ludzie z poparzeniami lub poważnymi chorobami skóry jak łuszczyca co to dodatkowo boli i skóra złazi, a mają partnerów.

Potraktuj to jako coś oryginalnego i po prostu powiedz dziewczynie, że masz coś takiego ale to
@Rolexarmaniyebut skoro bielactwo jest taką tragedią to ludzie z ogromnym tradzikiem tez powinni byc zawsze sami. A ci z deformacjami to powinni się od razu zabić.
Ludzie ze skoliozą też znajdują sobie partnerów a jest to bardziej obciazające ( niepełnosprawnosc i potrzeba opieki w pozniejszych latach) niż bielactwo
@kt13: wiesz, od tamtej pory się trochę zmieniło, miałem duże kompleksy z tym związane z lat młodości, jednak zauważyłem że z wiekiem ludzie są bardziej wyrozumiali, zwłaszcza że mam bielactwo w okolicach intymnych i tym bardziej cierpiała na tym moja "męskość"( ͡° ͜ʖ ͡°)