Wpis z mikrobloga

Do mirków spod #intermittentfasting i nie tylko. Kto chce dołączyć do wspólnego, 24-godzinnego postu przed wigilią? Powiedzmy od godziny 15 (23 grudnia) do 15 (24 grudnia). Wszyscy pewnie zaczynamy kolacje wigilijne w innym momencie, ale przed piętnastą chyba nikt, to tak, żeby było po wszystkim o odpowiedniej porze :D Dla niektórych z was to pewnie pestka, dla mnie już też wcale nie tak wielka trudność, ale możemy połączyć siły jeśli chcecie.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: mamy grupę "Mirki" w aplikacji Life Fast Tracker i tam sobie pościmy wspólnie. Zbieram drużynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#keto #dieta #omad #wigilia
  • 28
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: pewnie ma być to przygotowanie gruntu pod nadmiarowe #!$%@?. To już zaznaczam, że to nie zadziała tak jak się wydaje.
Ja nie biorę w tych żydowskich obrzadkach udziału. Ale jeśli ktoś mnie pyta jak działać,bo wie że i tak przesadzi, polecam zacząć wprowadzać lekki deficyt 2 tygodnie przed, rzędu 200-300kcal dziennie, co nam da 2800-4200kcal plus zapotrzebowanie do o #!$%@? w ten 1/2 dni.
Poszczenie zbyt długie obniża neat, a
  • Odpowiedz
@Skogyr: mordo tych twoich wypocin się nie da czytać, przez co brzmisz jak kretyn
No offence ale tak jest właśnie, naucz się przekazywać myśli słowem pisanym albo idź na youtube
  • Odpowiedz
@mitchumi: @BarkaMleczna: to czemu nie poszliscie do dietetyka i nie powiedzieliscie mu: mordo, nie mam ochoty ani czasu na 5 posilkow dziennie, wez mi to rozpisz w (1,2,3,4,5 czy w ilu tam macie ochote jesc dziennie) posilkach albo sie zegnamy ???????????????????????
  • Odpowiedz