Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wpis o tym, że nie widziałem ojca Chada od 11 lat, bo matka manipulowała mną od 7 roku życia bym zerwał z nim kontakt co z robiłem na lvl 18?
https://www.wykop.pl/wpis/43698125/skad-sie-wziela-u-mnie-#!$%@?-opowiem-wam-mim/

Wysłałem list do ojca. Zaraz następnego dnia został do mnie nadany polecony z poczty w okolicach ojca. Chyba mi odpisał. Idę po awizo.
Dalsze losy będę opisywał pod tagiem #ojciecwykopowiedza

@Xvenowski
@UzytkownikUsunalSwojeKontoZSerwisu
@tomek7912
@Yori
@thisway
@Qbi96
@Rebmobanu
@explay99
@MadelnPoIand
@s......e
@mbrl2067
@J-R_Cooper
@mojezycietozart
@kaeres
@mlesz
@uketrab
@MGfilms
@piupiulaserem
@AlojzyKoniowal
@Cockatrice
@dancza2
@boryspower
@miekki_am
@Canis_Majoris
@Agdybytakspelnicswojemarzenia
@Lord_Stannis
@MilyLadnyPan
@CyfrowyD
@Fajka
@Przemiana_alkoholowa_ciag_dalszy
@magicznyKrzysztof
@elementyzaskoczenia
@Kaciaan
@E_li_mi_nator
@kegnar
@shinman
@abiksjtbcz
@albartosz
@wykopowypixel
@JD_Michalek
@moniks1501
@SzeregowyKieliszkowy@Opluty3
@szasznik
@m76859
@indorDWW
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
@kubutek
@Mysza98
@adultowo
@ekspert_od_wszystkiego
@Yakuza123
@fantomastagoria
@Cyclonus @stolpin @Bartout624 @ZegnajPrzyjacielu @boro271 @meloon @Aiseq @Gniewek89 @PLDami @mashiroon @JelitoKajora @Glindur @superbulwo @darthbob
@ciagleloginzajety @Kupojadek @Desxon @JestemSpermiarzem @halifax @kierownik_internetu @GarlicWarior @e.........5 @gravcornuto @galanonym @NiebieskiGroszek @Rosak @lubi3jesc @rozowekrzeslo @neurokorba @Dave987654321 @Slowbro @karuzelpl @agan866 @inomoe @JogurtySmakowe @Hans_Landa @KurczakPoTajsku @twarzczlowieka @Tejski @Ezev @Turek69 @mirek_bez_pomyslu @myotisblythii @voliereen @3nter @Hine @zlimer @JanuszPolakCebulak @spierredolada @adi3323355 @Dead_Inside @Beauvue @v3ctor @benetti @Baudi @Gregin77 @toodrunktofuck @edek-ecki @NiespokojnySzachista @manikcs @GigiDagFAN @bakur @Syrrkius @spokojny_chlopak @Ehhhhhhh @mrs_badger @Bool1410 @cytrynowysok @dyskietkarz

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #depresja #ojciecwykopowiedza
  • 78
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: Nie słuchaj innych, aby zrywać z matką kontakt. Przebacz jej i postaraj się mieć dobry kontakt z każdą ze stron, albo przynajmniej neutralny. Skoro ona się mściła na ojcu twoim kosztem to nie znaczy, że ty masz teraz mścić się na niej. Bądź mądrzejszy. Moja matka i ojciec też nie są i nie byli idealni, też padały wyzwiska, ale to dalej moi rodzice. Już tacy są i ja na
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: też odnowiłem kontakt z ojcem w wieku 26 lat. Co prawda część z tego co mówiła rodzina to prawda ale jednak to mój ojciec i już taki jest. Dziwi mnie tylko jakim cudem oni wzięli ślub, zrobili dzieci z taką roznicą charakterów zwłaszcza że zarówno ojciec jak i mama byli 8/10 więc to nie było z desperacji
  • Odpowiedz
Nie słuchaj innych, aby zrywać z matką kontakt.


@Sarmataa: Z tego co pisal to jego matka jest bardzo toksyczna osoba i zerwanie z nia kontaktu jest wrecz wskazane. Ona nigdy sie nie zmieni i bedzie go tylko ciagnac w dol.
  • Odpowiedz
@Sarmataa: troll albo cię #!$%@?ło xD
Matka się na nim całe życie wyżywała, nie zasługuje, żeby nawet OP na nią splunął (zakładając, że to nie zarzutka). Powinien prawnie wszystko załatwić, żeby matka go potem o alimenty nie posądziła, gdy zacznie zdychać.

Rodzicom należy się dziesięć razy tyle ile dali dzieciom. Jeśli dali im szczęśliwy dom, to można dla nich zrobić wszystko. Jeśli dali cierpienie, trzeba im je oddać, choćby dla samej satysfakcji. Ja sobie nie wyobrażam nawet, jak można nie mieć wsparcia od rodzica, gdy jest się dzieckiem, a opowi zrobiła matka piekło.

też
  • Odpowiedz
Nie słuchaj innych, aby zrywać z matką kontakt.


@Sarmataa: Nie ma znaczenia ze to rodzic, jezeli wyrzadza krzywde swojemu dziecku to nie zasluguje na szacunek (wiem ze w Polsce jest durny poglad zeby szanowac rodzicow chocby nie wiem co). Wystarczy nawet ograniczyc kontakt do minimum, nie trzeba go zrywac, chodzi o to zeby odebrac jej wladze nad swoim zyciem.
  • Odpowiedz