Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wpis o tym, że nie widziałem ojca Chada od 11 lat, bo matka manipulowała mną od 7 roku życia bym zerwał z nim kontakt co z robiłem na lvl 18?
https://www.wykop.pl/wpis/43698125/skad-sie-wziela-u-mnie-#!$%@?-opowiem-wam-mim/

Wysłałem list do ojca. Zaraz następnego dnia został do mnie nadany polecony z poczty w okolicach ojca. Chyba mi odpisał. Idę po awizo.
Dalsze losy będę opisywał pod tagiem #ojciecwykopowiedza

@Xvenowski
@UzytkownikUsunalSwojeKontoZSerwisu
@tomek7912
@Yori
@thisway
@Qbi96
@Rebmobanu
@explay99
@MadelnPoIand
@s......e
@mbrl2067
@J-R_Cooper
@mojezycietozart
@kaeres
@mlesz
@uketrab
@MGfilms
@piupiulaserem
@AlojzyKoniowal
@Cockatrice
@dancza2
@boryspower
@miekki_am
@Canis_Majoris
@Agdybytakspelnicswojemarzenia
@Lord_Stannis
@MilyLadnyPan
@CyfrowyD
@Fajka
@Przemiana_alkoholowa_ciag_dalszy
@magicznyKrzysztof
@elementyzaskoczenia
@Kaciaan
@E_li_mi_nator
@kegnar
@shinman
@abiksjtbcz
@albartosz
@wykopowypixel
@JD_Michalek
@moniks1501
@SzeregowyKieliszkowy@Opluty3
@szasznik
@m76859
@indorDWW
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
@kubutek
@Mysza98
@adultowo
@ekspert_od_wszystkiego
@Yakuza123
@fantomastagoria
@Cyclonus @stolpin @Bartout624 @ZegnajPrzyjacielu @boro271 @meloon @Aiseq @Gniewek89 @PLDami @mashiroon @JelitoKajora @Glindur @superbulwo @darthbob
@ciagleloginzajety @Kupojadek @Desxon @JestemSpermiarzem @halifax @kierownik_internetu @GarlicWarior @e.........5 @gravcornuto @galanonym @NiebieskiGroszek @Rosak @lubi3jesc @rozowekrzeslo @neurokorba @Dave987654321 @Slowbro @karuzelpl @agan866 @inomoe @JogurtySmakowe @Hans_Landa @KurczakPoTajsku @twarzczlowieka @Tejski @Ezev @Turek69 @mirek_bez_pomyslu @myotisblythii @voliereen @3nter @Hine @zlimer @JanuszPolakCebulak @spierredolada @adi3323355 @Dead_Inside @Beauvue @v3ctor @benetti @Baudi @Gregin77 @toodrunktofuck @edek-ecki @NiespokojnySzachista @manikcs @GigiDagFAN @bakur @Syrrkius @spokojny_chlopak @Ehhhhhhh @mrs_badger @Bool1410 @cytrynowysok @dyskietkarz

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #depresja #ojciecwykopowiedza
  • 78
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz Kurde, mimo, że mało co tu pisze. To powiem... jestem trochę starszy od ciebie i kontakt z ojcem, jeśli on ciebie ceni i szanuje i zależy mu na tobie to coś nie ocenionego. Mam nadzieję, że taki twój jest. Wtedy z serca życzę ci żebyś spędzał z nim jak najwięcej wspólnych chwil. Kiedyś nie będziesz mógł, a póki możesz... Możliwe, że to jedyna osoba w życiu która bezinteresowanie, prosto z
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: po #!$%@? list? Telefonu do niego nie masz? Ustawcie się na wódkę i tyle.
Swoją drogą to nieźle dałeś się stłamsić matce, zachowywała się ewidentnie jak psychopatka, a ty i tak jej słuchałeś.
  • Odpowiedz
@Wykopowiedz: standardowa akcja kobiety przekabacają dzieci na swoją korzyść, znam wiele takich przypadków. Jeden to facet miał dwie firmy dom itd kobieta ogołociła go dosłownie ze wszystkiego. Gdzie skończył pracując jako kierowca magazynier a miał wszystko. córka jego dopiero jak miala 20 lat to zrozumiała, że ojciec wcale nie był taki zły i matka po prostu kłamała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wykopowiedz: mnie nikt nie gnebil jako dziecka po rozwodzie rodziców ale dziś mam prawie 30 a matka dalej mówi o ojcu źle, nie miałem z nim kontaktu 3 lata od 7 do 10 roku życia i ona wie że przez te 3 lata przegrała bardzo wiele, zamiast zachować się jak dorosły człowiek ukrywała mnie itp ciągłe straszenie nawet szczucie ojcem i jego rodziną... Lata zajęło nabranie dystansu i powiedzenie jej
  • Odpowiedz