Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na pierścionki zaręczynowe. Wchodzę do sklepu, rozglądam się i podchodzi do mnie ekspedientka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam pierścionka zaręczynowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 300 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe jakie mają od 1500 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi niezaręczynowe (jakby była różnica) pierścionki do 300 zł. A ta na to, że za 300 zł nie kupię porządnego pierścionka i partnerka nie będzie z takiego zadowolona xD i proponuje mi obejrzeć te za 1500 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze pierścionki u nich zaczynają się od 800 zł. ¯\_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem z apartu piękny srebrny pierścionek z cyrkonią, zapłaciłem 150 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #slub #zareczyny #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 313
Ręce opadają. Czytam różowe, które piszą że minimum 1000 i że sknery, że musi być jakość... Rzygam materialistami, ha tfu


@Naciass: Tym bardziej, że wolframowe wypadają najlepiej pod względem trwałości o którą niby chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@przemianawdzika: taki za 1500 strach by było nosić, jedynie chyba jako właśnie ozdoba do szkatułki by nie zgubić.
Pierścionek to tylko symbol, jego ceny nie porównuje się do wielkości miłości. Najważniejsze są szczere uczucia i sam fakt, że ktoś chce z nami spędzić resztę życia :)
Lepiej właśnie kupić u jubilera niż w popularnych sieciówkach bo lepsza jakość w niższej cenie.
@geuze: przecież on tu nie używa jakiś wymyślnych narzędzi, pewnie te co ma są wysokiej jakości ale kilka stówek w marketach zostawisz i możesz się bawić
najdroższe pewnie z tego wszystkiego są frezy do dremelka
@greenballz:

Już nie mówię o takiej kwestii, że teraz "normy" są tak wyśrubowane, że różowe jedna przed drugą się chwalą ile to ich narzeczony nie wydał na pierścionek. Wiem, to głupie, ale tak jest. Jak twoja się poczuje jak wyskoczy z tanim pierścionkiem?


Ja w takiej chwili poważnie bym się zastanowił czy warto było dawać jakikolwiek pierścionek i kontynuować tą znajomość.
@przemianawdzika: dobrze zrobiles i tak samo bym postapil. Tak jakby liczyla sie cena a nie sam wyglad a #!$%@? jeszcze przyklaskuje i namawia.

Co co dostali najwiecej plusow to jakas patologia umyslowa @Dutch @SOIOWER

Od kiedy liczy sie regula « im drozsze tym lepsze » ? Jesli kocha szczerze to bedzie cieszyc sie nawet z pierscionka z automatu. To jest tylko walidacja uczucia a nie cel sam sobie. Juz widze jak
@przemianawdzika: chcesz, żeby cena była niższa?
Idź do normalnego jubilera i sobie wybierz z katalogu. Takie "zamawiane" wychodzą zwyczajnie taniej. Do tego, moim prywatnym zdaniem, diamenty są nudne, a szafir można mieć duży i ładny w cenie b. małego diamentu. No i jako całość wygląda to o niebo lepiej niż te wszystkie pierścionki za 1500-2000.
Ale za 300zł to serio nic fajnego nie kupisz.