Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na pierścionki zaręczynowe. Wchodzę do sklepu, rozglądam się i podchodzi do mnie ekspedientka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam pierścionka zaręczynowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 300 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe jakie mają od 1500 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi niezaręczynowe (jakby była różnica) pierścionki do 300 zł. A ta na to, że za 300 zł nie kupię porządnego pierścionka i partnerka nie będzie z takiego zadowolona xD i proponuje mi obejrzeć te za 1500 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze pierścionki u nich zaczynają się od 800 zł. ¯\_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem z apartu piękny srebrny pierścionek z cyrkonią, zapłaciłem 150 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #slub #zareczyny #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 313
"Kurła, pierścionek za 300 cebulionów CHRUM, co znajome maciory w oborze powiedza CHRUM? Wstyd sie z takim na racicy pokazać."

Wy juz naprawde macie papki z mozgow porobione. Byle #!$%@? miec wiecej i drozej, #!$%@? ze niepotrzebne, bedzie #!$%@? w kat - nie mowie teraz tylko o pierscionku - ale kurła kolezanki, koledzy widza jak #!$%@? biede, #!$%@? ze co miesiac skrzynka na listy #!$%@? powiadomieniami odnosnie splaty kredytow, a pracownicy bociana
@Strzelec_Kurpiowski: nie wiem ile dokładnie kosztował mój pierścionek, nie dopytywałam, ale niebieski hintowal mi rząd wielkości. Jeśli chcesz się rozliczać to owszem, kupuje mu zegarki i inne drogie prezenty zgodnie z jego gustem. A jeśli już chcesz się rozliczać tak 1:1 kto co komu to pierścionek zaręczynowy jest naprawdę niewielka ceną za potraktowanie swojego ciała jako inkubator do wyplucia 3kg dziecka ze swojej pochwy, a cycków jako mleczarnie przez co najmniej
@zemsta_przegrywa: w dalszym ciągu nie rozumiesz, ze chodzi o porównanie wymagań. Współcześni faceci nie wykazują się żadna inicjatywa, pomysłem ani zaangażowaniem, ale za to mają cały katalog wymagań dla swoich partnerek. Od zachowania, przez zakres obowiązków w domu, po wygląd i ruchanie. Co widać zreszta po wpisach na tym portalu, m.in. twoich. Skoro uważasz, ze kupienie drogiego pierścionka nie odróżnia mnie od prostytutki to znaczy, ze w ogóle nie rozumiesz koncepcji
@dobrzecisiewydaje . A kupilas cos facetowi za wartość oczekiwanego pierścionka? Pewnie powiecie,ze oczywiscie XD
I tak gadanie,ze wy gotujecie czy rodzicie dzieci jest słabym artgukentem bo to nie tylko facet trgo dziecka chce XD czyli na dostawanie prezentów od faceta masz argument,ze przeciez ty rodzisz dziecko i sama mozesz nie dawac już nic ewentualnie jakieś perfumki na swieta i to jest wystarczająca rekompensata :D współczuje mu a tobir zazdroszczę ze argument o
@zemsta_przegrywa: @cr_7: mam pierścionek robiony na zamówienie u lokalnego jubilera, według wytycznych mojego niebieskiego, nie z sieciówki. Wiec owszem, mój mąż się zajebiscie postarał przy oświadczynach i jestem z tego powodu zajebiscie wdzięczna i szczęśliwa i tym bardziej staram się dla niego, żeby było mu dobrze będąc w związku ze mną. Niezależnie czy dotyczy to dbania o dom, gotowania mu obiadków, dbania o siebie, żebym była dla niego ciagle atrakcyjna
@przemianawdzika jak czytam te żale, że za tani, to aż mi się cofa... sama mam pierścionek zaręczynowy za ok. 200zł, mam go już 5 lat i nic się z nim nie dzieje. a jak słyszę, że pierścionek ma być za ileś tysięcy, bo to na zaręczyny, to mam tylko jedno wielkie XD. liczy się gest, nie ilość wydanego kwitu na kółko z metalu na palec, które można zgubić i potem dopiero jest
Jeśli chcesz się rozliczać to owszem, kupuje mu zegarki i inne drogie prezenty zgodnie z jego gustem. A jeśli już chcesz się rozliczać tak 1:1 kto co komu to pierścionek zaręczynowy jest naprawdę niewielka ceną za potraktowanie swojego ciała jako inkubator do wyplucia 3kg dziecka ze swojej pochwy, a cycków jako mleczarnie przez co najmniej rok, a potem wciąż wyglądać jak modelka i ruchac się jak #!$%@?.


@dobrzecisiewydaje: czy dla swojego