Wpis z mikrobloga

Jakoż iż #!$%@?łem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w #!$%@? nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja #!$%@?ę w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma #!$%@?ć z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w #!$%@? to sam ich cisne. Przez #!$%@? 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby #!$%@? na #!$%@? stawał to #!$%@? masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
  • 104
@Notabene:
Ale to kurier dał dupy czy ludzie na sortowni? Bo miałem przypadek w InPost, że zgubili paczkę na magazynie. Po paru godzinach ją znaleźli i któryś z magazynierów wbił brak odbiorcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Notabene: wszyscy tak hejtują te dpd, a ja z chlopakami mam zawsze dobry kontakt.
-Dzien dobry, kurier dpd, jest ktos w domu?
-ooo witam witam, nie ma, ale chlopaki mi wrzucaja zawsze w okienko od piwnicy, potwierdzenie sam sobie podpiszesz, pasuje?
-aaa siema siema, to juz wiem gdzie, pewnie, zaraz jestem.
I elo, ja szczesliwy i chlopaki robote szybko robia. Na poczatku kazalem w ogole zostawiac sasiadom ale pozniej stwierdzilem ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notabene: o Panie ostatnio to samo przerabiałam z InPost. Dwa razy kurier wpisał, że odbiorcy nie zastał pod wskazanym adresem i już po pierwszym razie złożyłam reklamację. Dostawa przełożona na następny dzień, dlatego dodałam drugi numer telefonu, bo może kurier nie mógł znaleźć lokalizacji. Drugi dzień to samo, kurier nawet nie zadzwonił, a ja dostaję powiadomienie, że paczka będzie do odbioru przez 3 dni w punkcie oddalonym o 60 km! Wtedy
@nosze_ortalion: Nie czaje twojej logiki, jak płaci za odbiór 10-16 to w dupie, że w ogóle nikt się nie pojawia a jak ekspres przed 12 to ten kurier ma z kawą jeszcze przyjechać do jaśniepaństwa bo dopłacił? Kurier ma coś z tego? Nie sądzę, pewnie dostają ostro po dupie jak zawalą ekspres, dlatego się boją jak proste zwierzęta
@Green81: Miałam podobną sytuację, siedziałam specjalnie całe przedpołudnie w sobotę w domu bo kurier miał być z moim kindlem (a wiadomo, delikatny sprzęt, więc zależało mi żeby się nie tułał po punktach odbioru). Otrzymałam powiadomienie że "doręczenie nie udało, firma była zamknięta". Mieszkam w najzwyklejszym bloku, który nigdy w życiu nie był firmą ._.
Po kilku próbach udało mi się dodzwonić do dyspozytorni i obiecali wysłać paczkę w poniedziałek na inny
Te słowa kieruje tez do całej reszty która #!$%@? po kurierach. Chcecie mieć paczkę na czas to wyskakujcie z cebulionow.

Jak zydzicie na przesyłkę to się nie dziwcie ze otrzymujecie usługę adekwatna do opłaty XD


@nosze_ortalion: Jak mam żydzić na przesyłce skoro to nadawca podaje cenę jaką muszę za tę przesyłkę zapłacić. Mam dawać ekstra w łapę kurierowi, żeby się łaskawie u mnie znalazł?
masz racje ttzrba robote zrobic. Ale w czasie pracy. Nie wiem jak kirierzy maja placone za ile h ale jak nie moze byc tak zeby robic nadgodziny za psi #!$%@?.


@mleko3-2procent: Ale niech nie kłamie, że odbiorca nieobecny. Ja przez takiego ch zapłaciłem za przesyłkę 50 zł bo musiałem dopłacać za kolejne próby doręczenia.
@wypok_smieszne_obrazki: Jeśli zamówiłeś do siebie to nie może jej zawieźć do paczkomatu, robiłem jako kurier w InPoscie, paczka kurierska jest kurierska, a paczkomatowa jest paczkomatowa i #!$%@?, nie ma siły żeby jej „przerobić”